Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

    Акустичні гітари

    Фільтри

    Матеріал корпуса

    Особливості

    Кількість струн

    Виконання гітари

    Тип укулеле

    Конструкція

    Мензура (гітара)

    Тип звукознімачів

    Вид укулеле

    Комплект

    Тип гітари

    Акустична гітара MAXTONE WGC360

    Ціна:

    + 274 грн бонус

    2 737 грн

    Акустична гітара MAXTONE WGC4010 (NAT)

    Ціна:

    + 386 грн бонус

    3 861 грн

    Акустична гітара MAXTONE WGC4010 (SB)

    Ціна:

    + 386 грн бонус

    3 861 грн

    Акустична гітара MAXTONE WGC4010 (BK)

    Ціна:

    + 386 грн бонус

    3 861 грн

    Акустична гітара MAXTONE WGC4011 (NAT)

    Ціна:

    + 420 грн бонус

    4 202 грн

    Акустична гітара MAXTONE WGC4011 (BK)

    Ціна:

    + 420 грн бонус

    4 202 грн

    Акустична гітара MAXTONE WGC4011 (SB)

    Ціна:

    + 420 грн бонус

    4 202 грн

    Акустична гітара - CORT AD810 (OP)

    Ціна:

    + 478 грн бонус

    4 782 грн

    Акустична гітара CORT AF510 (OP)

    Ціна:

    + 478 грн бонус

    4 782 грн

    Акустична гітара - CORT AF510M (OP)

    Ціна:

    + 488 грн бонус

    4 884 грн

    Акустична гітара - CORT AD810 (SSB)

    Ціна:

    + 509 грн бонус

    5 088 грн

    Акустична гітара CORT AD810 (BKS)

    Ціна:

    + 509 грн бонус

    5 088 грн

    Акустична гітара - CORT AD810M (OP)

    Ціна:

    + 509 грн бонус

    5 088 грн

    Акустична гітара YAMAHA F310 (TBS)

    Ціна:

    + 593 грн бонус

    5 931 грн

    Акустична гітара YAMAHA F310

    Ціна:

    + 593 грн бонус

    5 931 грн

    Купівля акустичної гітари. Поради новачкам

    Акустична гітара являє собою один з найбільш популярних музичних інструментів. Слід зауважити, що існує величезна кількість речей, на які необхідно звертати увагу, купуючи її. Серед них, природно, вартість, стиль музики, ступінь майстерності гітариста. Крім цього, важливо розглянути характеристики гітари, серед них: тип грифа, деревина, що застосовується у виробництві, розмір і наявність електроніки. Для того щоб гітара якнайкраще збереглася, рекомендується її зберігати в чохлі. Він буде захищати її від пилу, перепадів вологості і температур. Бажано, щоб чохол був водонепроникним, оскільки дощ може негативно позначитися на стані цього музичного інструменту. Велике значення має і товщина утеплювача. Вважається, що 5 мм досить, якщо експлуатація гітари буде здійснюватися при температурі вище нуля градусів. У зимовий період, коли температура досягається негативних оцінок, будуть потрібні більш товсті чохли. Діставати гітару з чохла дозволяється лише в теплому приміщенні, попередньо почекавши хвилин 20, що надасть можливість інструменту в чохлі трохи нагрітися.

    Наступним фактором, на який потрібно звертати увагу при покупці гітари, є рівень майстерності. Якщо Ви не володієте необмеженими матеріальними засобами, то новачкам немає ніякого сенсу купувати дорогі акустичні гітари.

    Вважається, що сучасні акустичні гітари підходять для гри будь-яких стилів і напрямків музики, починаючи класикою і завершуючи хард-роком. Якщо інструмент вибирається для себе або для близької людини, то не варто сильно переживати про стилі музики, що виконується на цій гітарі. Якщо не планується виконання класичної музики, то найкраще купувати модель, що має металеві струни.

    Що стосується конструкції «акустики», то тут значний вплив на якість звуку і тональні характеристики надає різновид деревини, що застосовується для створення гітари. Досить часто різноманітні породи використовуються в нижній деці, верхній деці, грифі і боковинах, що сукупності також впливає на звук гітари. Червоне дерево характеризується м'яким і гучним тоном, що добре для всіляких стилів гри. Ялина, найчастіше, застосовується для деки, що є верхньою панеллю цього музичного інструменту. Клен здатний забезпечити акустичні гітари щільним звучанням. Вільха вважається ще одним затребуваним деревом, яке використовується в «акустиці» з метою посилення середніх частот, а палісандр - забезпечення резонансу в верхньому регістрі. До менш популярних різновидів деревини відносяться: індійський палісандр, кедр, тополя,

    Акустична гітара може мати різні форми і розміри . На сьогоднішній день найбільш затребуваними вважаються моделі: дредноут, «класика» і Джамбо. Джамбо і дредноут використовуються для всіх стилів музики, за винятком класики. Головні відмінності між цими інструментами полягають у тому, що дредноут набагато менше Джамбо і характеризується сильними басами. У свою чергу Джамбо звучить голосніше.

    Наявність пьезозвукоснімателей і всілякої електроніки допоможе посилити гучність інструменту. Якщо є потреба в тому, щоб грати голосніше на гітарі, ніж цього можна домогтися за гітарою без електроніки, то ця можливість стане неймовірно важливою. Ці унікальні акустичні гітари мають вбудовані підсилювачами, спеціально призначеними для «акустики». Вони нададуть можливість підключити музичний інструмент до потужних колонок.

    Таким чином, існує цілий ряд моделей акустичних гітар. Всі вони відрізняються матеріалом, застосовуваним для створення, розмірами, характеристиками електроніки та ін. Крім того, існує величезна кількість фірм виробників. Перш ніж купувати її, слід визначитися для себе, навіщо Вам потрібна сучасна акустична гітара, яку музику збираєтеся грати на ній і т. д.

    Читати ще