Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Focusrite Scarlett 4th Gen "Найкращий аудіоінтерфейс" за версією Sound on Sound

     

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Компанія Focusrite з гордістю та радістю повідомляє, що Scarlett 4-го покоління був названий переможцем у номінації “Найкращий аудіоінтерфейс” 2024 року.

  Scarlett 4th Gen Solo, 2i2 та 4i4 були випущені менш ніж шість місяців тому, і для Focusrite перемога в номінації “Найкращий аудіоінтерфейс” від Sound on Sound стала приводом для гордості.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Що сказали Sound on Sound?

  Ось декілька цитат з огляду Scarlett 4th Gen, опублікованого в жовтні Sound on Sound:

  «З четвертим поколінням лінійки Scarlett, Focusrite продовжує додавати функції, які раніше вважалися винятково "професійними", а тепер доступні кожному.»

  «Хоча нові Scarlett відразу ж здадуться знайомими кожному, хто мав справу з третім або попередніми поколіннями, Focusrite зробили їх краще практично у всіх відношеннях».

  «Розробникам Focusrite в черговий раз вдалося покращити свої найпопулярніші інтерфейси таким чином, що це принесе реальну користь практично всім користувачам».

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Коментарі Focusrite

  «Я пишаюся всіма співробітниками Focusrite за їхні визначні зусилля у створенні такої приголомшливої лінійки продуктів. Визнання Scarlett 4th Gen виданням Sound on Sound та їх читачами робить все це того вартим.»

  – Тім Дінглі, керуючий директор Focusrite Audio Engineering Ltd.

  «Перемога в номінації “Найкращий аудіоінтерфейс” на церемонії вручення нагород Sound on Sound Awards 2024 – це фантастичне визнання відданості, яку наші команди виявили у прагненні до інновацій та досконалості дизайну. Я дуже пишаюся родиною Focusrite і всім, чого ми досягли разом!»

  – Вілл Холт, керівник відділу продукції Focusrite Audio Engineering Ltd.

  Поділитися з друзями: