Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Нове покоління професійних синтезаторів YAMAHA MONTAGE M!

  MONTAGE M – флагманський синтезатор нового покоління від Yamaha

  Відчуйте чудовий звук за допомогою трьох генераторів, що відтворюють теплі вінтажні аналогові синтезатори, ультрасучасні FM-синтезатори та ультрареалістичні інструменти. Двигун Motion Control розширює ці можливості, додаючи унікальний четвертий вимір контролю над створенням музики. На відміну від традиційних апаратних синтезаторів, MONTAGE M легко поєднує сценічні та студійні робочі процеси з можливістю підключення до комп'ютера та інтеграції. 

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Створений для професійних клавішників, яким потрібні 76 клавіш для поділу та накладання, MONTAGE M відкриває нову еру звуку, контролю та робочого процесу.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

                                  Yamaha AN-X 

  НОВИЙ ЗВУКОВИЙ ДВИГУН AN-X

  Революція в справжньому аналоговому звуку, управлінні та поведінці: AN-X відтворює теплий класичний звук аналогового синтезатора з безліччю складних варіантів модуляції.

  Три генератори з 5 формами сигналів (Пила 1, Пила 2, Трикутник, Прямокутник і Синус) та генератор шуму

  Два фільтри з 10 типами фільтрів

  Широтно-імпульсна модуляція

  Самосинхронізація генератора

  Ring модуляція, FM та формувач хвиль

  Amp EG з драйвом

  LFO для амплітуди та фільтра

  Налаштування дрейфу напруги та старіння для імітації поведінки вінтажного синтезатора

  Інтегрований у систему Motion Control AN-X дозволяє створювати виразні, унікальні аналогові звуки на своє задоволення.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

                                     Yamaha AWM2

  Покращений AWM2

  Відчуйте реалізм і деталізацію з покращеним AWM2 від MONTAGE M. Пропонуючи неймовірні 128 елементів на партію, AWM2 забезпечує більш плавні переходи, надаючи вам простір для створення звуку надвисокої чіткості, особливо для звуків з «іменами», таких як фортепіано.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  400 НОТ ЗАГАЛЬНА ПОЛІФОНІЯ

  Значне покращення порівняно з 256 нотами оригінального MONTAGE, MONTAGE M пропонує до 400 нот поліфонії у трьох двигунах:

  128 нот для пресетних хвильових партій AWM2

  128 нот для хвильових партій AWM2

  128 нот для партій FM-X

  16 нот для партій AN-X

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  БІЛЬШ ТОГО

  [ОБНОВЛЕННЯ PRESET WAVE І ФЛЕШ-ПАМ'ЯТІ] MONTAGE M пропонує вдвічі більше пам'яті в порівнянні зі своїм попередником: збільшений обсяг попередньо встановленої пам'яті Wave з 5,67 до 9,97 ГБ, а також з 1,75 до 3,8 ГБ користувальницької флеш-пам'яті. Крім того, ви знайдете безліч нових звуків та інструментів, включаючи фортепіано, оркестрові інструменти, барабани та багато іншого!

  [FM-X] MONTAGE M відроджує спадщину Yamaha в галузі виразного та динамічного FM-синтезу за допомогою 8-операторного двигуна FM-X, що пропонує широкий спектр різноманітних тембрів: від чітких і дзвонових до різких і агресивних, до м'яких і розвиваються. Це відмінний додаток до AWM2 та AN-X.

  [ПОВЕДЕННЯ РОТАРІ І ПОВЗУНКІВ ОРГАНУ В VCM] Використовуючи складну технологію моделювання, ефект динаміка, що обертається (ротарі) VCM імітує насичений і обволікаючий рух класичного обертового корпусу динаміка. Крім того, нове налаштування повзунків органу імітує поведінку вінтажного органу з висувним стрижнем.

  [16 ЛОКАЦІЙ БІБЛІОТЕКИ] Маючи у своєму розпорядженні 16 осередків бібліотеки, ви можете розмістити до 10 240 додаткових виконань (на додаток до більш ніж 2700 виконань у пресетах), що спрощує швидкий пошук за категорією, назвою та атрибутами.

  [PURE ANALOG CIRCUIT 2] Модернізована аналогова схема Pure Analog Circuit, включена в MONTAGE M, знижує шум та покращує динамічний діапазон, перехресні перешкоди, низькочастотну фазу та рівень спотворень, що призводить до чистішого звуку на будь-якій гучності. Ви також знайдете, що звук має більш детальні низькі та середні частоти.
   

  УПРАВЛІННЯ

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

      

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  НОВІ ЕЛЕМЕНТИ УПРАВЛІННЯ ПЕРФОМАНСАМИ

  MONTAGE M представляє нові елементи керування перфомансами: 5-сегментний риббон ​​контролер із спеціальною кнопкою HOLD, нову кнопку KEYBOARD HOLD для утримання акордів при використанні ручок для редагування, а також кнопку включення/вимкнення портаменто та спеціальну ручку часу портаменто.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  ОКРЕМЕ УПРАВЛІННЯ КЛАВІАТУРОЮ, ПАРТІЯМИ І СЦЕНАМИ

  Ви знайдете спеціальні кнопки керування клавіатурою, партіями та сценами для керування 16 партіями кожного перфомансу. Це інтуїтивне управління, особливо корисне для живих виступів, підвищує загальну зручність використання та додає розмірності кожному виступу.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  І БІЛЬШЕ ТОГО

  [КЕРУВАННЯ ВИСОКОЮ РОЗДІЛЬНОСТЮ]

  Всі елементи управління виконанням – від клавіатури та фейдерів до Super Knob та сустейну, а також звукового движка – тепер мають високу роздільну здатність. Завдяки високій роздільній здатності ви виявите, що MONTAGE M поводиться більш плавно і «аналогово».

  [СИНТЕЗ КЕРУВАННЯ РУХОМ]

  Цей новаторський двигун дозволяє взаємодіяти зі звуками у різний спосіб, включаючи послідовності рухів, які динамічно автоматизують параметри синтезатора та ефектів і навіть можуть бути синхронізовані з темпом; Super Knob, який керує десятками модуляцій одним жестом; повторювач огинаючої, який модулює звук з аналогово-цифрового входу або іншої партії; і багато, багато інших способів!

  [НОВІ ТА ПОЛІПШЕНІ СВІТЛОВІДНІ ІНДИКАТОРИ ТА КОЛЬОРИ]

  Покращені світлодіодні індикатори та кольори на фейдерах MONTAGE M, Performance, Live Set та пошуку за категоріями забезпечують видимий та миттєвий зворотний зв'язок, значно покращуючи інтерфейс користувача.

  РОБОЧИЙ ПРОЦЕС

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  РОЗШИРЕНИЙ ПЛАГІН SOFTSYNTH (ESP) (ВИХОДИТЬ НА ПОЧАТКУ 2024 РОКУ)

  Геймчейнжер для музикантів плагін Expanded Softsynth (ESP) відтворює MONTAGE M на вашій улюбленій цифровій робочій станції (DAW). Безкоштовно для всіх зареєстрованих власників MONTAGE M, ESP дозволяє створювати, редагувати та мікшувати перфоманси MONTAGE M, де б ви не знаходилися – без апаратного забезпечення – пропонуючи безпрецедентний рівень інтеграції сцени та студії. Ми плануємо випустити ESP на початку 2024 року. Перша версія міститиме весь звук MONTAGE M, але буде обмежена базовим редагуванням. Повна версія буде доступна влітку 2024 року.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  ШВИДКА І ІНТУЇТИВНА НАВІГАЦІЯ

  Модернізована навігація забезпечує швидке та інтуїтивне редагування звуку та керування ним. Ви знайдете такі функції, як новий РК-екран 512 x 64, 6 ручок сенсорного дисплея та кнопку PAGE JUMP, яка переміщає вміст РК-екрана на більший 7-дюймовий кольоровий сенсорний TFT-екран для більш глибокого редагування. А спеціальна кнопка навігації показує огляд перфомансу. Просто торкніться графічного об'єкта на екрані, щоб перейти до цього параметра для більш глибокого редагування. Спеціальна кнопка навігації дозволяє перейти безпосередньо від «поверхні» звуку до найглибшої його частини.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  USB MIDI І БАГАТОКАНАЛЬНИЙ АУДІОІНТЕРФЕЙС

  Спрощуючи налаштування вашої студії, MONTAGE M пропонує USB MIDI та багатоканальний аудіоінтерфейс з 32 виходами та 6 входами. Оптимізуйте запис MIDI, моніторинг віртуальних інструментів і багатодорожній запис звуку за допомогою одного кабелю USB, щоб ви могли приділяти більше часу творчості.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  БІЛЬШ ТОГО

  [ШВИДКИЙ UI] Інтерфейс користувача MONTAGE M значно швидше, ніж у попередньому поколінні. Крім того, загальний вигляд став чистішим і його легше побачити.

  [CATEGORY SEARCH] Пошук перфомансів за категорією (фортепіано, клавішні тощо), підкатегорії (акустика, вінтаж тощо), назвою та атрибутами (AWM2, FM-X, AN-X тощо) .

  [ДВА ПОРТА USB-TO-DEVICE] Забезпечує одночасне підключення флеш-накопичувача (або накопичувачів!) та USB-MIDI-контролерів.

  [КНОПКА DAW REMOTE] Використовуйте MONTAGE M як апаратний контролер для таких DAW, як Cubase, Logic, ProTools та Live. Керуйте мікшером, транспортом, плагінами SoftSynth та багатьом іншим.

  [НОВІ КНОПКИ SHIFT] Дві нові кнопки Shift спрощують доступ до додаткових функцій, збільшуючи загальну функціональність.

  [Кольорові кнопки та індикатори] Кнопки LIVE SET і CATEGORY з підсвічуванням пофарбовані в різні кольори і чітко відображають функцію режиму. Нові індикатори-повзунки показують збільшення значення червоного світлодіода, а активні деталі підсвічуються синім кольором.

  Поділитися з друзями: