Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Гарантія та сервіс

  ГАРАНТІЯ

  Гарантійні зобов'язання має на увазі безкоштовне усунення заводського браку з заміною необхідних деталей, при неможливості ремонту - заміну товару або повернення грошей покупцеві відповідно до законів про права споживачів.
  Адреси центрів технічного обслуговування наведені на гарантійних талонах.
  З питань сервісу просимо спочатку зателефонувати за будь-яким номером телефону нашого відділу продаж або написати на  info@showmarket.com.ua  і отримати попередню консультацію.

  Ми гарантуємо відповідність товарів опису та характеристикам, наведеним в нашому каталозі. Ми надаємо всі гарантії відповідно до Цивільного Кодексу України та Законом «Про захист прав споживачів».
  Термін гарантії на кожен вид товару вказано в документації на товар. Гарантійний термін починається з моменту передачі товару покупцеві.

  • У разі виявлення недоліків товару при експлуатації протягом гарантійного терміну, ми рекомендуємо уважно ознайомитися з інструкцією по експлуатації товару, щоб визначити, чи всі вимоги по експлуатації техніки виконані вірно;
  • З питань здійснення гарантійного обслуговування техніки Ви можете звернутися в сервісний центр, адресу якого можна знайти на гарантійному талоні;
  • Сервісний центр проводить експертизу виявлених недоліків, визначає характер дефекту - виробничий брак або результат невірної експлуатації;
  • У разі якщо у Вас виникають проблеми в результаті переговорів з сервісним центром, то ми спробуємо Вам допомогти у вирішенні спірних питань;
  • Після проведення експертизи товар із виробничим браком підлягає гарантійному ремонту;
  • Якщо ремонт неможливий, то при пред'явленні експертного висновку інтернет-магазин проводить обмін товару з виробничим дефектом на товар належної якості;

  На всі музичні інструменти та звукове обладнання надається гарантія 12 місяців.
  На все світлові прилади і блоки управління, генератори спецефектів надається гарантія 6 місяців. 
  Гарантійний лист додається до всіх виробів (до деяких, наприклад, SHURE видаються фірмові талони).

  Основні положення

  Гарантійний ремонт здійснюється безкоштовно. Доставка обладнання в гарантійну майстерню здійснюється покупцем своїм транспортом і за свій рахунок.
  Всі транспортні витрати з гарантійного ремонту товару, оплачує клієнт! Товари, які не були сплачені клієнтом, автоматично повертаються назад відправнику (якщо у Вас є договір з кур'єрською службою)! У випадку відсутності даного договору (відправка від фіз. Особи), товар залишається на складі перевізника, до моменту оплати доставки. Якщо Ви, не сплатили доставку за товар протягом 5 днів, то починаючи з 6-го дня нараховується плата за зберігання!

  Гарантійний ремонт здійснюється тільки при вірній експлуатації придбаного прилада чи інструменту. Гарантійні зобов'язання дійсні при пред'явленні несправного прилада чи інструменту в оригінальній упаковці. Повернення придбанного товару і гарантійний ремонт не проводиться в наступних випадках:

  • Закінчився термін гарантії;
  • При наявності будь-яких механічних пошкоджень, а також слідів самостійного ремонту;
  • При несправності, які сталися вслід влучення в виріб сторонніх предметів або різних рідин;
  • При витіканні електроліту з гальванічних елементів (для заварних інструментів);
  • При пошкодженнях, що виникли під час стихійних лих або аварії;
  • Пошкодження, викликані стрибками напруги в електромережі;
  • Пошкодження, викликані використанням товару не за призначенням або з порушенням правил експлуатації;

  У разі відсутності Гарантійного талона у клієнта - за замовчуванням надається Гарантія нашого Відділу прийому рекламацій від 6-12 місяців з моменту продажу по товарному чеку на будь-яку техніку.
  У випадках виявлення браку, відразу після покупки необхідно упакувати товар, не користуватися ним, протягом найближчого часу зв'язатися з нами за нашими телефонами.

  Інформація, що міститься в описах товарів на даному сайті, є довідковою, і компанія Шоумаркет не несе відповідальності за її використання. Якщо Ви знайшли неточність або у Вас є інші коментарі щодо опису товарів - прохання повідомити нас. Дякую!

   

  Компанія «Шоумаркет» надасть вам професійні послуги з діагностики, ремонту та сервісного обслуговування вашого обладнання.

  У нас працюють лише професійні майстри, ми володіємо сучасним обладнанням, за допомогою якого можемо провести швидку діагностику і вірно визначити причину несправності.
  Грамотна діагностика перед ремонтом обладнання дозволить не виконувати зайвих ремонтних робіт, що сприятливо позначиться на вартості.
  Багаторічний досвід фахівців кампанії дозволяє швидко визначити несправність і провести ремонт обладнання в стислі терміни.

  У своїй роботі ми використовуємо лише оригінальні та сертифіковані комплектуючі.
   

  Професійний ремонт – запорука якісної роботи Вашого обладнання.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Не намагайтеся ремонтувати самостійно!
  Ми розуміємо, що у разі несправності складного обладнання першою дією його власника буде спроба самостійного ремонту.
  Як показує практика, це рано чи пізно призведе до збільшення вартості наступних кваліфікованих ремонтних робіт або повної неможливості відновлення працездатності обладнання.

   

   

  Саме тому за найменших ознак невірної роботи дорогої акустики слід негайно звертатися до спеціалізованих майстерень.

  Від вірно проведеної діагностики значною мірою залежить якість ремонту, тому наші фахівці ще перед початком ремонту до проаналізують та визначать причину, що викликали поломку, а потім оперативно усунуть її. А після закінчення ремонтних робіт вони ж проведуть точну настройку параметрів звучання, щоб музичне обладнання незмінно радувало вас високою якістю звуку протягом багатьох років.

  Після доставки та установки готового обладнання, наші майстри можуть допомогти в налаштуванні.

  Індивідуальний підхід і врахування всіх побажань клієнта - основний пріоритет нашої роботи, тому наші клієнти мають можливість заощадити масу часу, сил і засобів, завдяки високому сервісу обслуговування нашої компанії і величезній кількості послуг, що надаються.