Музичний духовий інструмент
Гра на багатьох духових муз інструментах передбачає застосування дихання людини. Тіло будь-яких духових інструментів, що звучить, - це повітряний потік, що знаходиться всередині приладу.
В основу диференціації духових музинструментів покладено їх поділ залежно від природи та умов використання первинного резонатора. За способами освіти звуків, звуковидобування, за типом вібрування, яке призводить повітряний стовп до коливання, такі музинструменти поділяються на групу інструментів типу флейти (лабіальний або свистячий), з одинарними або подвійними язичками, що б'ють, і група амбушюрних муз приладів.
Духові інструменти вимагають дбайливого догляду. Після кожної експлуатації інструменти рекомендується протирати злегка зволоженою серветкою, після дати просохнути. Зберігати музичні предмети слід належним чином у міцних чохлах-кейсах. У процесі зберігання необхідно уникати місць із пересушеним повітрям. Сухе повітря згубне для духових муз приладів.
Особливості використання
Вібратором у флейтових музинструментів служить струмінь повітря, що розсікається про гострі краї губного отвору або стінку ствола.
Вібратором у язичковій групі музичних приладів виступає еластична пластина – пристрій для збудження звуку у ріжку.
Вібратором у амбушюрних муз приладів є певним чином з'єднані губи гравця. Позиція, гнучкість губ та м'язової тканини обличчя виконавця, відсоток натренованості, працездатності та сила під час звуковидобування, роботи на духових музинструментах називається амбушюром. Від нього залежить якість звуку, його тембр, а також висота. Також амбушюром називають мундштук мідного духового інструменту.
Виконавець, граючи на мундштучному музінструменті, щільно з'єднує губи з мундштуком, а потік повітря, що відправляється, призводить до їх вібрування. На відміну від інших видів духових музинструментів, у мундштучного амбушюр не тільки бере участь у роботі звукоформування, а й є прямим генератором коливань, вібрацій. Виконавці, які грають на флейтовому та язичковому інструменті, також можуть мати амбушюр. Хоча гравці на флейтових та язичкових музинструментах також повинні мати мундштук (гравець на флейті за допомогою амбушюра відправляє повітряний струмінь на зріз муз приладу, а виконавці на язичкових інструментах, охоплюючи пристрій для збудження звуку губами, за допомогою мундштука керують його музикою) амбушюрним.
Які товари пропонує Шоумаркет?
В електронному каталозі інтернет-магазину компанії Шоумаркет представлені такі види духових інструментів:
- флейти;
- саксофони;
- губні гармошки;
- гобою;
- горн;
- баритон;
- валторни;
- кларнети;
- флюгельгорни;
- піаніка;
- труби, тромбони, корнети.
Покупцям пропонується великий асортимент різноманітних аксесуарів до флейтів, саксофонів, тромбонів, кларнетів, у тому числі кейси, тримачі, стійки, тростини, мундштуки та багато іншого.
Де придбати музичні духові інструменти в Україні
Інтернет-магазин компанії Шоумаркет пропонує купити музичні інструменти, портативні акустичні колонки, аудіосистеми, професійне шоу-обладнання, сучасні пересувні динаміки, музичні аудіо системи; Актуальна ціна представлена на сайті.
Вибирайте ударні, духові, струнні, перкусійні, смичкові музинструменти, генератори снігу, піни, мильних бульбашок, мультирум системи, трансляційні підсилювачі, динаміки, гітарні кофри, інші товари в зручному електронному каталозі, здійснюйте вдалі покупки, не виходячи з квартир та отримуючи знижки та бонуси в інтернет-магазині Шоумаркет.
Умови безкоштовної доставки товарів рекомендуємо уточнити у менеджера інтернет-магазину "Шоумаркет".