Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Екрани для проекторів

  Підпружинений екрaн BIG 84"

  Ціна:

  + 354 грн бонус

  3 544 грн

  Екрани для проекторів - пристосування, призначені для передачі на них зображення з відеопроекторів. Разом з передавальними пристроями - вони є обов'язковими складовими якісного зображення. Екран для проектора завжди вибирається виходячи з характеристик самого передавального пристрою.

  Бувають двох видів: стаціонарний і складаний. Стаціонарний - вважається ідеальним варіантом перегляду зображення для постійного обладнання, що знаходиться на одному місці. Наприклад, в кафе або будинку. Якщо ж є необхідність у постійній транспортуванні цього пристрою, то купуються складні проекційні екрани. Ціна в обох випадках тримається приблизно на одному рівні.

  Тип приводу:

  • простий;
  • моторизований - дозволяє всього одним натисненням розгорнути або ж згорнути все полотно;
  • з механізмом для повернення.          

  Співвідношення сторін

  Співвідношення 16х9 - це ідеальний параметр домашнього перегляду різних фільмів, мультиків і іншого. 4х3 - це оптимальне рішення при проведенні презентацій та інших заходів, де важливе співвідношення сторін екрану.

  Розмір

  Діагональ підбирається з ваших особистих переваг. Що гучніше цей показник, тим вищою буде вартість самого полотна. Обмежується розмір тільки площею місця, де він буде розміщений.

  Задня частина

  Якщо використовувати екран для хорошого проектора на статичної стіні і нікуди його не переміщувати, то задня частина може бути будь-якого типу, оскільки на неї не потраплятиме світло. Якщо ж він застосовується на відкритій місцевості і на нього потрапляють прямі сонячні промені, то його задня сторона обов'язково повинна мати чорний колір. Це дозволить не порушувати передачу кольору на основній частині такого девайса.

  Інші параметри:

  • кут огляду,
  • відбивний коефіцієнт,
  • тип покриття.

  На них варто звертати увагу на будь-яких вузькоспеціалізованих заходах. У побутовому застосуванні вони не настільки важливі.

  Ми пропонуємо Вам купити дані пристосування для проекторів за прийнятними цінами і з доставкою в будь-який регіон України.

  Читати ще