Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Стежачі прожектори

  Стежачий прожектор BIG BB-2001 (FOLLOW SPOT) Топ продаж

  Стежачий прожектор BIG BB-2001 (FOLLOW SPOT)

  Ціна:

  + 1 400 грн бонус

  13 996 грн

  Стежачий прожектор Light Studio PL-C003

  Ціна:

  + 3 788 грн бонус

  37 884 грн

  Стежачий прожектор Night Sun SC006

  Ціна:

  + 905 грн бонус

  9 048 грн

  Стежачий прожектор Night Sun SC004

  Ціна:

  + 968 грн бонус

  9 683 грн

  Стежачий прожектор -Follow spot 575

  Ціна:

  + 992 грн бонус

  9 923 грн

  Слідкують прожектори – як вибрати найкращу модель
  Сучасні виробники пропонують різне світлове обладнання зі спецефектами, здатне перетворити вечірку на розважальне шоу, підкреслити епізоди концерту або спектаклю. Одним з таких пристроїв є прожектори, що стежать, що дають спрямований промінь, щоб виділити на сцені артистів, співаків або виступаючих. Промінь переміщається за людиною, сильний потік забезпечують спеціальні лампи, що дають яскравіше світло, ніж інші джерела.

  Чим відрізняються світлові прожектори?
  Ці прилади фіксують на спеціальних стійках, для плавного переміщення їх оснащують балансувальними елементами. А для покращення фокусу – спеціальними пристроями, що нагадують оптичний приціл. Лампи використовують газорозрядні, регулювати потужність доводиться вручну, для чого створено спеціальний димер.

  Світлові прожектори відрізняються:

  • діафрагмою;
  • змінними фільтрами;
  • гарною проекційною оптикою;
  • пристосування для профілювання променя;
  • димером.

  Рухливе кріплення на штативі забезпечене ручками, іноді використовують особливий підвіс, щоб не було тремтіння та коливань променя, його застосовують на великих майданчиках та аренах. При покупці вивчають розмір світлової плями, що дає прожектор, кут розкриття променя, скільки простору він здатний охопити. Параметри в багатьох моделях можна регулювати, як колір променя.

  Що потрібно враховувати під час вибору моделі?
  Важливу роль відіграє показник, в яких умовах застосовуватиметься апаратура, які розміри залу, де встановлюватиметься прилад, на якій відстані до сцени. При цьому враховують додаткові ефекти, потужність ламп.

  Також беруть до уваги:

  можливість управління - регулює напрямок світла, щоб тримати в промені виступаючого, спеціально навчений оператор, але є і моделі, що працюють в автоматичному режимі;
  наявність додаткових ефектів - великою популярністю користується стробоскоп, що додається;
  обіцяна потужність ламп – задає якість та силу освітлення, для сильного потоку вибирають моделі від 570 до 800 Вт, маленькій залі вистачить 75-200 Вт.
  Приємним бонусом вважають кольорові колеса – це додаткова система, яка допомагає спрямовувати кольоровий світловий потік. Якщо пристрій передбачено, вивчають швидкість обертання, від якої залежить темп зміни відтінків.

  Де можна купити добрі світлові прожектори?
  Таке обладнання потрібно шукати у спеціалізованих магазинах, до яких належить інтернет-магазин ШоуМаркет, який співпрацює лише з надійними виробниками. У нас представлені не лише музичні інструменти, а й світлове, звукове, проекційне обладнання різних видів та типів. Вартість товарів цілком помірна, залежить від моделі та її особливостей, вивчити які можна в описі.

  За потреби завжди готові допомогти порадою досвідчені консультанти. Також на сайті передбачена пошукова система, куди потрібно ввести назву товару, і система відразу видасть потрібний зразок. Компанія приймає замовлення з усієї України, доставку забезпечують кур'єрські служби. На сайті showmarket.ua часто проводять акції, під час яких значно знижуються ціни, а ще можна оформити оплату частинами на вигідних умовах.

  Читати ще