Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Стробоскопи

  Стробоскоп New Light SE005N Strobe

  Ціна:

  + 84 грн бонус

  839 грн

  LED стробоскоп BIG STROB 18*3W-WHITE

  Ціна:

  + 128 грн бонус

  1 276 грн

  Світлодіодний стробоскоп BIG BM-led strobe 168 Акция

  Світлодіодний стробоскоп BIG BM-led strobe 168

  Ціна:

  + 227 грн бонус

  2 268 грн

  LED стробоскоп BIG STROB 270*5050 WHITE LED

  Ціна:

  + 236 грн бонус

  2 363 грн

  Світлодіодний LED стробоскоп BIG BM-led strobe 112 Топ продаж

  Світлодіодний LED стробоскоп BIG BM-led strobe 112

  Ціна:

  + 236 грн бонус

  2 363 грн

  Стробоскоп BIG BF-002A (dimmer strobe )

  Ціна:

  + 236 грн бонус

  2 363 грн

  Стробоскоп Free Color S1500DMX

  Ціна:

  + 260 грн бонус

  2 604 грн

  LED Стробоскоп STLS VS-3

  Ціна:

  + 273 грн бонус

  2 730 грн

  Стробоскоп BIG BF-001 (1500DMX flasher) Топ продаж

  Стробоскоп BIG BF-001 (1500DMX flasher)

  Ціна:

  + 307 грн бонус

  3 071 грн

  Стробоскоп STLS Atomic 1500W DMX

  Ціна:

  + 351 грн бонус

  3 510 грн

  LED стробоскоп BIG BMBIGSTROBE

  Ціна:

  + 369 грн бонус

  3 686 грн

  Стробоскоп - Acme IB-D

  Ціна:

  + 384 грн бонус

  3 838 грн

  LED Стробоскоп STLS VS-2

  Ціна:

  + 527 грн бонус

  5 265 грн

  LED прожектор BIG ATOMIC STROBE

  Ціна:

  + 581 грн бонус

  5 812 грн

  Стробоскоп PR-H020 1000w LED strobe PERFECT

  Ціна:

  + 784 грн бонус

  7 838 грн

  LED стробоскоп BIG SUPER STROBE

  Ціна:

  + 1 134 грн бонус

  11 340 грн

  LED Стробоскоп STLS Led Strobe 1000W

  Ціна:

  + 1 170 грн бонус

  11 700 грн

  Стробоскопи: особливості та придбання

  Величезна кількість джерел світла в умовах сучасного міста потребує додаткових зусиль в оформленні інтер'єрів розважальних закладів, де відбуваються дискотеки, концерти чи діджейські сесії. Одним із популярних пристроїв для світлового оформлення приміщень та залів став стробоскоп: дозоване застосування миготливих ефектів цього освітлювального приладу, поєднуючи з іншими джерелами світла, дозволяє вигідно підкреслити дизайн приміщення, і таким чином привернути більше уваги відвідувачів. На нашому сайті ви зможете знайти величезний асортимент таких виробів для різних цілей, у тому числі й стробоскопи для реклами.

  Застосування стробоскопів

  Стробоскоп як такий є приладом, що складається з декількох світильників, що миготять і створюють короткі світлові спалахи. Програмоване чергування спалахів допомагає у створенні певних світлових ефектів. При виготовленні виробів останнім часом нерідко використовуються світлодіодні лампи, які не нагріваються та менш витратні за витратою електроенергії.

  Стробоскопи часто застосовуються для оформлення приміщень клубів, розважальних закладів: тут ці пристрої створюють цікаві миготливі ефекти, через що в напівтемряві люди, що танцюють, меблі та нерухомі об'єкти виглядають, ніби в уповільненій зйомці. Якщо грамотно поєднувати ці освітлювальні пристрої із додатковими джерелами світла, це допомагає створити атмосферу та підкреслити спалахами ритм музики. Однак застосовувати стробоскопи через їх миготливі ефекти слід дозовано, особливо в приміщенні, оскільки занадто висока яскравість ламп і частий ритм спалахів можуть викликати подразнення, а то й головний біль.

  Рекламні та інші види стробоскопів мають свої позитивні та негативні сторони. Миготливий ефект має свої переваги та недоліки у застосуванні. Тому, перш ніж купити стробоскоп для будь-якої сфери використання, потрібно передбачити його компонування з іншими світильниками. Занадто сильний контраст між спалахами виробу і темним оточенням сильніше впадає у вічі, а й сильніше напружує зір. Однак ці вироби міцно зайняли своє місце завдяки універсальності у застосуванні та відносній простоті монтажу.

  Перевага стробоскопів полягає в:

  • простоті їхньої конструкції;
  • використання світлодіодних ламп, які, якщо порівняти з газорозрядними, споживають менше енергії для роботи, не нагріваються, практично нечутливі до вібрації, що особливо актуально при їх використанні, наприклад, у барах, на танцювальних майданчиках, близько до звукового обладнання.


  Існують лампові моделі стробоскопів і світлодіодні, що поступово витісняють їх. Лампові - потужніші, але, на жаль, менш надійні. Сучасні світлодіодні стробоскопи займають мало місця і не потребують джерела високої напруги, так що ці пристрої на порядок безпечніші за аналогічні моделі з старішими лампами. У клубах, барах, закладах із дискотеками стробоскоп, що миготить у ритм енергійної музики, створює особливу атмосферу нічного життя.

  Як придбати стробоскоп швидко та з комфортом

  На сайті нашого магазину стробоскопи завжди у продажу: щоб купити пристрій потрібної вам моделі, достатньо скористатися фільтром і відсортувати обладнання за кількістю каналів, потужністю ламп, режимами управління та іншими характеристиками, що цікавлять. Продаж стробоскопів можлива в різних випадках: повна або часткова передоплата, готівковий та безготівковий розрахунок, післяплата, розстрочка (оплата частинами). Доставка замовлених товарів здійснюється з понеділка по п'ятницю, доступний самовивіз із магазину в Одесі або отримання замовлення у відділеннях «Нової Пошти», «Делівері» та «Джостін». Безкоштовна доставка доступна для придбання товарів на суму від 3000 грн.

  У шапці сайту доступний перехід до розділу з актуальними акціями та знижками. Наш магазин пропонує опцію кешбеку. Точну наявність товару та термін доставки можна дізнатися у менеджерів за контактними номерами телефону, розміщеними у верхньому меню сайту. Усі замовлені товари надаються з гарантійним листом та чеком про покупку. Гарантійний термін залежить від типу обладнання, для звукової апаратури він становить 12 місяців, для світлових приладів – 6. Ремонт замовленого обладнання здійснюється у сервісних центрах, адреси яких вказані у гарантійних листах.

  Читати ще