Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Активні акустичні системи

  Фільтри

  Джерело звуку

  Матеріал корпуса

  Джерело живлення

  Класс усилителя

  Чутливість

  Країна виробник

  Активна акустична система 4all Audio LSA-10-USB Топ продаж

  Активна акустична система 4all Audio LSA-10-USB

  Ціна:

  + 485 грн бонус

  4 849 грн

  Активна акустична система 4all Audio LSA-15-USB Топ продаж

  Активна акустична система 4all Audio LSA-15-USB

  Ціна:

  + 709 грн бонус

  7 087 грн

  Активні акустичні системи – як зробити свій вибір?

  Пропозиції ринку акустики постійно розширюються. Це зумовлено тим, що без якісного звуку зараз неможливо уявити жодного заходу. Звуковий супровід – серце будь-якого проекту, тому до підбору обладнання підходять із особливою увагою. Адже підсумкова якість звуку, що відтворюється повністю залежить від правильно обраної апаратури. З потреб підбирається і устаткування.

  За принципом посилення потужності всі професійні акустичні системи поділяються на активні та пасивні. Перші більше підходять для використання у мобільному режимі роботи, на концертах, відкритих майданчиках, фестивалях, виїзних перформансах тощо. Можливе використання систем такого плану та у стаціонарних умовах. Відмінною рисою активної акустики є наявність вбудованого підсилювача, легке транспортування, підключення, вони прості в управлінні і не вимогливі в обслуговуванні.

  Топи – одне із видів активних чи пасивних сучасних акустичних систем. Відрізняються потужним звуковим сигналом та широким частотним діапазоном. Вони знайшли широке застосування та використовуються для проведення як приватних, так і громадських заходів.

  Види топів та їх характеристики

  Усі акустичні системи можна розділити за ознаками на умовні групи. Більшість систем можуть належати до кількох груп одночасно. Так по галузі застосування можна виділити:

  домашні (тут є системи Hi-Fi, High-End, для домашніх кінотеатрів, комп'ютерних систем тощо);

  студійні (які використовуються в студіях звукозапису);

  концертні (для концертних залів, театрів, дискотек, нічних клубів);

  автомобільні (і загалом транспортні системи).

  Зовнішній вигляд, параметри, дизайн, функціонал акустичного обладнання залежить від його призначення. Поділяють стаціонарні та портативні види акустики. Професійні системи, використовувані великих об'єктів, потребують великої потужності, наприклад кінотеатрів і концертних залів, часто збираються безпосередньо під об'єкт.

  За типом розміщення їх поділяють на:

  підлогові (відрізняються великими розмірами, але й повнодіапазонним звуковим потоком);

  настільні (невеликий розмір, наприклад для комп'ютерної техніки);

  підвісні (колонки-сателіти);

  саундбар (присутня декоративна функція);

  портативні (переносні, мобільні, бездротові стовпчики).

  При виборі потрібної вам акустичної системи, варто знати наперед її місце розташування. Це допоможе зробити правильний вибір. Існує ще багато параметрів, якими умовно ділять обладнання: по широті частотного спектра, за ціновою категорією тощо. При купівлі обладнання варто брати до уваги ціль використання, очікувана якість звуку, фінансові можливості.

  Що пропонує наш інтернет-магазин?

  Наш магазин надасть найширший вибір усілякої акустичної техніки, сабвуфери, активні топи, багато іншого. Ми завжди стежимо за тенденціями ринку та надаємо нашим клієнтам актуальні моделі, новинки у світі професійного звуку.

  Уважні консультанти допоможуть визначитися з вибором, підібрати все необхідне обладнання, виходячи з ваших індивідуальних потреб та фінансових можливостей. Доставка здійснюється у всі регіони України, швидко та акуратно, ваше замовлення буде у вас протягом декількох днів. При замовленні від 3000 грн. доставка безкоштовна. Звертаємо увагу на систему знижок, яка діє у нашому інтернет-магазині: уточнюйте у менеджера при оформленні заявки

  Читати ще