Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Звукове обладнання

  Динамічна головка BIG SYP-5,5

  Ціна:

  + 59 грн бонус

  585 грн

  Динамік X-SSP Sound DF-5122

  Ціна:

  + 133 грн бонус

  1 325 грн

  Динамічна головка BIG SYP-04

  Ціна:

  + 36 грн бонус

  360 грн

  Динамічна головка BIG SYP-6.5

  Ціна:

  + 77 грн бонус

  765 грн

  ВЧ головка X-SSP Sound TW-28

  Ціна:

  + 57 грн бонус

  568 грн

  Радіосистема SENNHEISER EW-100

  Ціна:

  + 330 грн бонус

  3 300 грн

  ВЧ головка X-SSP Sound PTW-09

  Ціна:

  + 15 грн бонус

  151 грн

  Динамічна головка BIG SYP-802

  Ціна:

  + 113 грн бонус

  1 125 грн

  ВЧ головка X-SSP Sound PTW-03

  Ціна:

  + 23 грн бонус

  227 грн

  Динамічна головка BIG SYP-1202

  Ціна:

  + 225 грн бонус

  2 250 грн

  Динамічна головка BIG SYPOK 8

  Ціна:

  + 86 грн бонус

  855 грн

  Вокальний динамічний мікрофон SENNHEISER E 845S Топ продаж

  Вокальний динамічний мікрофон SENNHEISER E 845S

  Ціна:

  + 365 грн бонус

  3 645 грн

  Динамік X-SSP Sound DF-5082

  Ціна:

  + 76 грн бонус

  757 грн

  Динамічна головка BIG SYP-1204

  Ціна:

  + 284 грн бонус

  2 835 грн

  Вокальний мікрофон SHURE SV200 Топ продаж

  Вокальний мікрофон SHURE SV200

  Ціна:

  + 297 грн бонус

  2 968 грн

  Професійне концертне акустичне обладнання

  Звуковий супровід різних заходів сьогодні перетворився з додаткової опції на основну. Саме завдяки вдалому поєднанню звуку та візуалу вдається створити цілісну об'ємну картину, приємну та зрозумілу для сприйняття рядовими обивателями. Звичайно, для цього необхідно мати у своєму розпорядженні потужну спеціальну техніку. Без гарного звукового обладнання на сцені сучасна музика неможлива, тому придбати його необхідно навіть попри те, що ціни на техніку не можна назвати доступними.

  Так, професіоналам у галузі звукового супроводу доводиться миритися з тим, що акустичне обладнання потребує значних фінансових витрат, а купити бюджетні аналоги — не найвдаліший варіант, оскільки говорити про чистоту та якість звуку в цьому випадку не доводиться. Можливо, для заходів аматорського рівня цього й буде достатньо, але для вирішення складних багаторівневих завдань точно немає. На щастя, сьогодні купити музичне обладнання високого класу можна у будь-якій точці України. Залишається лише визначитися, в якому магазині це краще зробити.

  Найкраща професійна музична концертна апаратура — лише на showmarket.ua

  Велика кількість брендів і торгових точок, в яких можна придбати їх продукцію в нашій країні, може легко збентежити навіть досвідчену людину. Але при виборі варто пам'ятати - окрім привабливого цінника, важливі технічні характеристики та якість агрегатів. В основному звукотехнічне обладнання призначене для тривалого використання, тому важливо, щоб за умов високого експлуатаційного навантаження воно зберігало свої вихідні характеристики. Якщо ви хочете купити якісне брендове звукове обладнання для сцени в Україні, варто відвідати наш сайт showmarket.ua, де представлені найкращі професійні моделі, адже продаж сучасної аудіоапаратури є пріоритетним напрямком для нашої компанії.

  У каталозі можна замовити все необхідне для успішної роботи:

  • системи оповіщення;
  • акустичні системи;
  • акустичні комплекти;
  • мікшерні пульти;
  • звукопідсилювальне обладнання;
  • мікрофони;
  • караоке-системи;
  • техніку обробки звуку;
  • чохли та кейси.

  "Шоумаркет" - це найкращий інтернет-магазин, де можна купити професійний звук (аудіообладнання) гарної якості від відомих брендів за розумною вартістю. За потреби наші менеджери завжди допоможуть з вдалим підбором агрегатів.

  Звукова апаратура — ціна у місті Київ та інших містах України.

  Вдале капіталовкладення на старті – це запорука успішної професійної діяльності у будь-якій галузі. Професійне аудіо-обладнання - це те, без чого сьогодні не обходиться жоден захід незалежно від його рівня, тому якщо ви вирішили пов'язати своє життя з музикою, купити його просто необхідно. При цьому важливо, щоб техніка була високої якості, інакше звукові доріжки відтворюватимуться нечітко, а їх гучність буде недостатньо сильною та чистою, щоб задовольнити потреби замовників. Також варто мати на увазі, що комплект повинен включати різні види техніки для використання в приміщенні та просто неба.

  Щоб не опинитися в незручній ситуації і не зіпсувати своєї професійної репутації, краще відразу відмовитися від спокусливої думки «Куплю недорогу звукову (концертну) апаратуру», адже вона категорично не підходить для якісної музики. Сьогодні вимоги до озвучення досить високі, тому впоратися з поставленими технічними завданнями може лише спеціальна і, на жаль, дорога техніка. Але все ж таки у вас є шанс купити професійну музичну апаратуру не за всі гроші світу. Для цього потрібно відвідати наш сайт showmarket.ua, ціни в каталозі якого вас приємно здивують. Інтернет-магазин «Шоумаркет» пропонує лише оригінальне обладнання від відомих брендів та підтримує гарантію виробника. Сервісом швидкої доставки замовлень будь-якого обсягу охоплено всю Україну.

  Читати ще