Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Трансляційне обладнання

  Cтельова акустика SKY SOUND S-2631W/TW Топ продаж

  Cтельова акустика SKY SOUND S-2631W/TW

  Ціна:

  + 57 грн бонус

  574 грн

  Настінна акустика SKY SOUND NS-30B/TB Топ продаж

  Настінна акустика SKY SOUND NS-30B/TB

  Ціна:

  + 156 грн бонус

  1 558 грн

  Cтельова акустика SKY SOUND S-2630TW Топ продаж

  Cтельова акустика SKY SOUND S-2630TW

  Ціна:

  + 49 грн бонус

  492 грн

  Настінна акустика SKY SOUND PM-2401W/TW Топ продаж

  Настінна акустика SKY SOUND PM-2401W/TW

  Ціна:

  + 135 грн бонус

  1 353 грн

  Настінна акустика SKY SOUND NS-30W/TW Топ продаж

  Настінна акустика SKY SOUND NS-30W/TW

  Ціна:

  + 156 грн бонус

  1 558 грн

  Cтельова акустика BIG CS-2607

  Ціна:

  + 31 грн бонус

  311 грн

  Настінна акустика SKY SOUND NS-20TW Топ продаж

  Настінна акустика SKY SOUND NS-20TW

  Ціна:

  + 90 грн бонус

  902 грн

  Cтельова акустика BIG CS-2609

  Ціна:

  + 37 грн бонус

  365 грн

  Настінна акустика SKY SOUND PM-1401B/TB Новинка

  Настінна акустика SKY SOUND PM-1401B/TB

  Ціна:

  + 111 грн бонус

  1 107 грн

  Трансляційне обладнання для концертів та масових заходів

  Перед проведенням масових заходів слід обов'язково придбати спеціальне обладнання. Воно потрібне для тих випадків, коли розмір приміщення не дає можливості використовувати лише один музичний центр або мікрофон. Як правило, подібна апаратура потрібна для встановлення в розважальних закладах, офісних будівлях, у громадських місцях для створення фонової музики або трансляції повідомлень. Таке обладнання є цілою системою, що складається з взаємодіючих елементів. Вона передбачає особливий формат керування та відтворення конкретного звуку.

  Сфера застосування та різновиди звукового обладнання

  Вибирати трансляційне обладнання слід, виходячи із питання специфіки його застосування. У процесі враховується багато різних факторів, включно з потужністю, типу джерела живлення, розміру приміщення чи простору, який потрібно охопити. З їхньою допомогою здійснюється звучання фонової музики в гіпермаркетах, готелях, а також трансляція реклами у громадських закладах. Купити звукове обладнання варто і при організації трансляції виступу лекторів у великій аудиторії, залі для конференцій та інше. Встановлюють системи й у службових приміщеннях – для того, щоб передавати актуальні повідомлення на всі почуття. Використовується трансляційне обладнання для аварійних оповіщень.

  До комплексу таких систем входить багато різних елементів обладнання:

  • прилади для передачі сигналу: до них відносяться мікрофони, модулі з цифровими і DVD плеєрами. Ці вироби забезпечують передачу сигналу, налаштування опцій у вигляді порядку відтворення треків та багато іншого. Також вони обов'язково повинні підтримувати різні формати носіїв та файлів;
  • мікшери-підсилювачі: з їхньою допомогою забезпечується посилення та передача сигналу від різного джерела в необхідне приміщення. Також вони дозволяють вибрати пріоритетний канал зонування аудіо контенту;
  • акустика: з точки зору встановлення вона може бути настінною, стельовою, ландшафтною, рупорною та підвісною.
  • кабелі та комутатори: їхнє головне завдання – трансляція сигналів на віддалені відстані з поліпшенням якості;

  Все перераховане вище обладнання у комплексі умовно можна класифікувати як просте та складне. Перший варіант зазвичай купується приміщень невеликих габаритів. Також їх можна використовувати і на невеликих майданчиках. Найчастіше в подібних системах присутні підсилювач, кілька динаміків і джерело звуку. Купують звичайні системи для маленьких кафе, барів, залів для конференцій та й також для дому.

  Складна звукова апаратура знадобиться для систем оповіщення на великих майданчиках. Як правило, вона включає всі елементи, що дозволяють передавати, посилювати і оптимізувати звук.

  Де і як купити трансляційне звукове обладнання

  Все, що потрібне для вашої майбутньої акустичної системи, ви неодмінно знайдете на сайті інтернет-магазину Showmarket. До вашої уваги рекомендована найкраща продукція від сучасних виробників, класифікація якої передбачає специфіку її застосування. Замовити на нашому сайті можна обладнання у вигляді підсилювачів, мульти-систем, рупорів, є великий вибір стельової і настінної акустики.

  Вибрати товар та оформити на нього замовлення можна прямо на сайті. Ми забезпечуємо швидку доставку до будь-якого міста України в найкоротший термін за допомогою транспортних служб.

  Читати ще