Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

    Стельова акустика

    Cтельова акустика BIG CS-2607

    Ціна:

    + 31 грн бонус

    311 грн

    Cтельова акустика Younasi Y-15

    Ціна:

    + 34 грн бонус

    338 грн

    Cтельова акустика BIG CS-2609

    Ціна:

    + 37 грн бонус

    365 грн

    Cтельова акустика DV audio WS-501

    Ціна:

    + 42 грн бонус

    420 грн

    Cтельова акустика Younasi Y-204

    Ціна:

    + 47 грн бонус

    473 грн

    Cтельова акустика BIG CS-2610

    Ціна:

    + 47 грн бонус

    473 грн

    Cтельова акустика SKY SOUND S-2630TW Топ продаж

    Cтельова акустика SKY SOUND S-2630TW

    Ціна:

    + 49 грн бонус

    492 грн

    Cтельова акустика Younasi Y-601

    Ціна:

    + 52 грн бонус

    520 грн

    Cтельова акустика Younasi Y-303P

    Ціна:

    + 52 грн бонус

    522 грн

    Cтельова акустика DV audio C-84

    Ціна:

    + 53 грн бонус

    525 грн

    Стельові акустичні системи розрізняються за метою використання, якості передачі звуку, складності. Серед них слід розрізняти трансляційне, музичне посилення. У таких випадках використовуються різні колонки.

    Музичне посилення з вбудованими колонками може застосовуватися для озвучування репетиційних залів танцювальних студій, які працюють під фонограму, невеликих концертних майданчиків. Трансляційне посилення застосовується для виробничого оповіщення (підприємств, транспортних вузлів), аварійної сигналізації, комерційної реклами.

    Вірний вибір

    Від призначення акустичних систем залежить якість звуку. Трансляційні мовні оповіщувачі не вимагають широкого частотного діапазону і працюють без сабвуферів з низькими частотами.

    Вбудовувані акустичні системи для музичного супроводу дорожчі. У цьому випадку найбільш популярні стельові динаміки, розміщені по всьому периметру приміщення, створюють спрямоване, стереофонічне звучання.

    Для вбудованої акустики рідко використовуються активні топи, обладнані власними підсилювачами. Доступ до регулювання посилення утруднений, тому такі системи управляються завдяки звукооператорської пульту.

    Посилення до колонок на стелі часто вибирається з надлишковою потужністю. Це дозволяє домогтися розширення мережі, підключення додаткових (тимчасових) гучномовців. Джерелом сигналу стають мікрофони, зовнішні програвачі, комп'ютер, тюнери. Тому такі динаміки на стелю широко застосовуються для відтворення мовних текстів, музичного фону, рекламних оголошень, оперативного мовлення.

    Стельова акустика може бути многополосной, з широким частотним діапазоном (45 Гц - 18 кГц), потужністю (до 2000 Вт). Основними компонентами стає кількість динаміків, якість підсилювача.

    Для відповідності вимогам інтер'єру конструкція випромінювача звуку не принципова. Як правило, гучномовці монтуються в підвісні стелі. При цьому важлива зовнішня конфігурація стельових колонок, забарвлення, матеріал захисної сітки.

    При великій різноманітності обрисів, забарвлень захисних сіток потрібно враховувати, що пластмаса, використовувана для зниження ваги недорогого обладнання, кілька погіршує звучання.

    При монтажі даної акустики застосовуються підпружинені висувні кронштейни, що ослабляють вібрації, які не впливають на якість відтвореного звуку. Металева тилова коробка пожаробезопасна, має мітки для орієнтації напрямки звукового тиску.

    Стельові сабвуфери обмежені круглої, прямокутної формою, набагато більше за розмірами. Їх розташування не можна підпорядковувати цілям дизайну, оптимальне розміщення підбирається в конкретному приміщенні експериментально.

    Читати ще