Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Трансляційні підсилювачі

  Фільтри

  Тип підсилювачів

  Джерело звуку

  Джерело живлення

  Колір

  Дисплей

  Мікрофонні входи

  Аудіо інтерфейс

  Країна виробник

  Рэковое крепление

  Трансляційні підсилювачі потужності: що це та для чого призначені

  Трансляційне обладнання представлене досить широким асортиментом апаратури. Він створений для роботи зі звуком, а також відтворення різноманітних оголошень, сигналів або фонової музики. Основний фактор, який передбачає застосування підсилювача, – наявність великого простору. Справа в тому, що апаратура, яку ми звикли використовувати у побуті, не підходить для складніших завдань. Наприклад, якщо потрібно включити музику або передати повідомлення в супермаркеті, торговому центрі, на концертному майданчику або в будь-якому іншому громадському місці, то звичайна колонка цього не впорається – вас просто не почують. Підсилювач – професійніша техніка, яка дає можливість підвищити потужність сигналу без втрати його якості.

  Трансляційний підсилювач: які бувають різновиди?

  Класичний трансляційний підсилювач є досить простим пристроєм. Сучасні моделі укладені в компактний корпус, прості у використанні та пропонують мінімальний набір функцій, тому вибір потрібно робити, виходячи з поставлених завдань. Розрізняють чотири основні різновиди підсилювачів потужності:

  • мікшерні - дозволяють підключати додаткові пристрої: мікрофони, різні програвачі, тюнери і т.д. Це дуже зручно, якщо потрібно використовувати кілька мікрофонів одночасно або передати важливе повідомлення, не відключаючи фонову музику;
  • бустерні – дозволяють посилити потужність у конкретній зоні мовлення;
  • багатоканальні – по суті, укомплектовані одразу кількома підсилювачами, потужність кожного з яких регулюється окремо;
  • з інтегрованим джерелом звуку відрізняється невеликою потужністю, що робить його ідеальним варіантом для приміщень з невеликою або середньою площею. До основних переваг слід віднести те, що він поєднує в собі функції одразу трьох пристроїв: підсилювача, мікшера та комбінованого джерела.

  Найбільший попит мають моноблочні мікшери-підсилювачі, але вибір варто робити виходячи з ключових технічних характеристик обладнання. Мова про потужність приладу, джерела сигналу (можуть бути як вбудованими, так і зовнішніми), наявність вбудованого селектора зон трансляції (необхідний для великих приміщень, коли динаміки встановлюються в декількох локаціях), тип живлення, а також кількість мікрофонних консолей. Якщо ви не знаєте, який варіант підійде у вашому конкретному випадку, краще перестрахуватися і звернутися за допомогою до фахівців – професійна консультація дасть відповіді на багато питань.

  Де купити трансляційний підсилювач в Україні?

  Нинішній ринок звукового обладнання наповнений величезною різноманітністю моделей різного цінового сегмента, тому кожен має можливість знайти оптимальний варіант з урахуванням потреб і фінансових можливостей. Ціна на трансляційний підсилювач може коливатися в межах від 1500 до 10000 грн. Верхня цінова планка в цьому випадку пропонує апаратуру преміум-класу, яка оснащена зовсім іншими модулями управління та додатковими професійними рішеннями. Вартість якісного обладнання починається від 4 000 грн. і вище – залежно від потужності пристрою та кількості гаджетів, які можна до нього підключити.

  Ще один важливий критерій, який потрібно враховувати – виробник. Інтернет-магазин ШоуМаркет пропонує сертифіковане обладнання від надійних брендів, таких як: Sky Sound, Arctic, JBL та багато інших. Трансляційні підсилювачі цих марок гарантують чисте звучання, безперебійну роботу та тривалий термін служби. Щоб зробити замовлення – достатньо додати товар у кошик, вибрати відповідний спосіб оплати та доставки, а також залишити необхідні контактні дані. Доставка здійснюється в усі міста України, а термін залежить від віддаленості вашого населеного пункту.

  Читати ще