Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Комплексні рішення

  Комплект настінних колонок SKY SOUND WSB-2404 Новинка

  Комплект настінних колонок SKY SOUND WSB-2404

  Ціна:

  + 820 грн бонус

  8 200 грн

  Музична аудіосистема для кафе, ресторану

  Сьогодні складно уявити сучасне кафе, у якому не звучить музика. У популярних закладах громадського харчування приємна музика звучить постійно. Вечірні вечері, святкові заходи у кафе, ресторанчику нерідко проводяться у супроводі музичних композицій, живого вокалу, дискотеки тощо. У ранковий час і денний годинник ресторанчики, як правило, пропонують тихі фонові музичні композиції. Залежно від призначення є різні види звукового обладнання, що використовується.

  Для фонового озвучення, голосових оголошень у закладах громадського харчування, зазвичай використовується спеціальне професійне обладнання, акустична аудіосистема яка призначена для безперервного режиму.

  Як джерело звуку можуть застосовуватися спеціальні мультимедійні системи розподілу аудіосигналів, мікрофони та інші аудіоджерела. Мікшер-підсилювачі, до яких приєднуються звукові комплекти, посилюють аудіосигнал, що направляється на нього, і, якщо необхідно, перерозподіляє його на певні зони.

  Комплекти звукового обладнання, як правило, включають мікшерний пульт, до якого може приєднуватися мікрофон, діджейський програвач, музичний інструмент тощо. Після цього сигнал передається моментально на професійну активну акустичну систему або на спеціальний професійний підсилювач, який подає вже сигнал з посиленням на звукове обладнання.

  Сьогодні сучасні акустичні комплекти є невід'ємним елементом багатьох барів, літніх ресторанчиків, майданчиків для весільних урочистостей, різних закладів громадського харчування. Якість звукового обладнання залежить від чистоти звучання у процесі відтворення найвищих нот. Якість посиленого звучання характеризує якість звукового комплекту.

  Види акустичних комплектів

  За принципом посилення аудіосигналу професійне звукове обладнання диференціюють на такі види: пасивне та активне.

  Активний акустичний комплект – це актуальне рішення для роботи в умовах мобільності. Активні системи використовуються зазвичай під час виїзного заходу, на відкритих територіях літніх ресторанів тощо. Активна акустика також використовується у стаціонарній інсталяції. Такий вид професійного акустичного обладнання максимально зручний у використанні, комплект відрізняється хорошими технічними характеристиками, практичністю транспортування, мінімальними витратами часу на монтаж, підключення.

  Пасивна професійна система акустики відрізняється відсутністю вбудованого підсилювача та деякими технічними особливостями (потужністю, звуковим тиском, режимом посилення акустичних компонентів). Пасивні звукові системи вважаються універсальними та найкращим чином адаптованими до вирішення певних завдань.

  Купити акустичну систему для кафе в Україні

  Якщо плануєте відкрити кафе, літній ресторан, тоді варто купити в інтернет-магазині Шоумаркет професійну акустику, колонки, динаміки, музичну аудіосистему; Актуальні ціни представлені на сайті.

  В інтернет-магазині Шоумаркет представлений величезний вибір музичних акустичних систем для закладів громадського харчування, кафе, ресторану або бару. Якщо вам пощастить замовити, придбати в онлайн-магазині Шоумаркет підсилювач, звукову систему, активну колонку, успіх вашому кафе або ресторану забезпечений.

  Читати ще