Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Рупорні гучномовці (вуличні)

  Рупорний гучномовець HL AUDIO H33

  Ціна:

  + 173 грн бонус

  1 732 грн

  Рупорний гучномовець AMC HQ 10

  Ціна:

  + 198 грн бонус

  1 978 грн

  Рупорний гучномовець BIG HORN 50W

  Ціна:

  + 198 грн бонус

  1 980 грн

  Рупорний гучномовець AMC HQ 15

  Ціна:

  + 247 грн бонус

  2 473 грн

  Рупорний гучномовець BIG HORN 80W

  Ціна:

  + 252 грн бонус

  2 520 грн

  Рупорний гучномовець AMC HQ 30

  Ціна:

  + 379 грн бонус

  3 792 грн

  Рупорний гучномовець RCF HD3216/T

  Ціна:

  + 555 грн бонус

  5 552 грн

  Рупорний гучномовець AMC MH 50

  Ціна:

  + 861 грн бонус

  8 605 грн

  Рупорний гучномовець SKV ASD-8

  Ціна:

  + 1 620 грн бонус

  16 200 грн

  Рупорний гучномовець BIG TH-14

  Ціна:

  + 109 грн бонус

  1 087 грн

  Рупорний гучномовець AMC HQ 10EN

  Ціна:

  + 112 грн бонус

  1 119 грн

  Дивіться також

  Вуличні рупорні гучномовці: моделі та їх можливості

  Гучномовець вважається одним з перших винаходів, які можуть посилювати звук, сьогодні підприємства виробляють різні види таких пристроїв, тому вибір пропонується дуже широкий. Але перш ніж вибирати модель для своїх потреб, варто вивчити її особливості та характеристики, щоб не помилитися з оптимальним варіантом із усіх запропонованих.

  Види гучномовців

  Сьогодні без цього пристрою не обходяться численні мітинги, збори та інші заходи, найзручнішою та мобільнішою вважається розробка рупорного типу. Виглядає, як труба з вузьким горлом та широким гирлом – оптимальний варіант для передачі та відтворення звукових сигналів у мові. У складі приладу є також фільтри, трансформатори, регулятори та інші електроустрою, спрямовані на покращення передачі сигналів.

  Виділяють 2 види гучномовців:

  • внутрішні – моделі для приміщень, що відрізняються гарною міцністю;
  • зовнішні – надійно захищені від вологи та пилу, розроблені для роботи на вулиці та на виробництвах.

  Принцип роботи простий: пристрій випромінює звукові хвилі через передрупорну камеру, чим відрізняється від більш простих приладів, які передають ці хвилі безпосередньо в повітря.

  Особливості гучномовців

  У ролі випромінювача виступає електродинамічна дифузорна головка, вченим вдалося узгодити опір випромінювання цієї головки та повітря. В результаті зріс рівень акустичної потужності та коефіцієнт корисної дії рупору – до 25%.

  Характерними відмінностями пристрою є:

  • вузька спрямованість звукових хвиль;
  • високий звуковий тиск;
  • дальність дії.

  Залежно від моделі вона може мовленням охоплювати від 50 до 600 метрів, що важливо враховувати при виборі. Немає необхідності купувати найпотужніший варіант, якщо йдеться лише про виступ у невеликому залі. Рупори не бояться вологи та перепаду температур, витримують від 30 градусів морозу до 60 тепла, тому обмежень у встановленні за цими показниками немає.

  Переваги сучасних гучномовців

  Прилади розраховані працювати у різному діапазоні частот, але найчастіше їх застосовують для виступів ораторів, іноді – для фонової музики, але там потрібні широкосмугові моделі. Стадіони, торгові центри, великі склади, площі, парки, цехи – скрізь гучномовці справляються з поставленим завданням навіть за сильного зовнішнього шуму. Щоб отримати потрібний ефект, пристрій потрібно розмістити на відстані від 4 до 8 метрів над землею, підійдуть стовпи, вежі, будівлі. Моделі для постійного використання монтують безпосередньо на стінах або стелі.

  До переваг таких приладів відносять:

  • відтворення чіткого звуку;
  • солідний радіус дії;
  • високий звуковий тиск;
  • невеликі розміри.

  Рупори чудово передають звук не тільки в умовах сильного пилу, але і там, де містяться вибухонебезпечні суміші. Корпуси дуже міцні, стійкі до іржі, тому не бояться дощу та снігу. Їх роблять із поліаміду чи алюмінію. Випускають також моделі, які можна поєднувати в групи, що зручно, якщо потрібно охопити дуже велику територію.

  Де можна купити якісний гучномовець?

  Такі вироби продаються в музичних торгових точках, моделі різних форм і навіть відтінків ви можете відшукати в інтернет-магазині ШоуМаркет. Компанія тісно співпрацює з виробниками, приймає замовлення від клієнтів у роздріб та оптом.

  У нас можна вигідно придбати не тільки вуличний рупорний гучномовець, а й будь-яке обладнання:

  • звукове;
  • світлове;
  • проекційне.

  А також представлені різноманітні музичні інструменти, спецефекти та аксесуари. У нас працюють досвідчені фахівці, які завжди готові допомогти з вибором товару, замовлення надсилаються всіма містами України, доставку забезпечують кур'єрські служби. Ціни утримуються помірні.

  Читати ще