Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Регулятори гучності

  Регулятор гучності SKY SOUND P-10B (10W/100V) Новинка

  Регулятор гучності SKY SOUND P-10B (10W/100V)

  Ціна:

  + 49 грн бонус

  492 грн

  Регулятор гучності SKY SOUND P-20B (20W/100V) Новинка

  Регулятор гучності SKY SOUND P-20B (20W/100V)

  Ціна:

  + 62 грн бонус

  615 грн

  Регулятор гучності SKY SOUND P-30B (30W/100V) Новинка

  Регулятор гучності SKY SOUND P-30B (30W/100V)

  Ціна:

  + 70 грн бонус

  697 грн

  Регулятор громкости DV audio P-100B

  Ціна:

  + 105 грн бонус

  1 050 грн

  Регулятори гучності – комфорт та практичність

  При виборі акустичної системи для дому або звукозаписної студії, варто звернути увагу не тільки на пристрої, що входять до комплектації, але й замислитись над їх розміщенням. Вдале розміщення колонок та сабвуфера допоможе в роботі над звуком, а правильно підібраний регулятор гучності дасть можливість відрегулювати рівень звуку в приміщенні таким чином, щоб зміна цього параметра не потребувала великих зусиль.

  Призначення регулятора гучності та особливості вибору

  Пристрій призначений для встановлення потрібного рівня гучності аудіотехніки у приміщенні. Він підійде для підключення до обладнання для відтворення звуку та регулювання гучності колонок, сабвуфера, домашнього кінотеатру та такої техніки. Сучасні моделі часто мають настінну конфігурацію – перемикач розташовується на одному рівні з електричними розетками та вимикачами. Це зручно і для встановлення регулятора в приміщенні, оскільки він підключається до загальної електромережі, і для використання у повсякденному житті, незалежно від того, де пристрій знаходиться – у квартирі чи студії звукозапису.

  Подібна конфігурація сприятлива для дизайну приміщення, оскільки лаконічне оформлення виробу не впадає у вічі і не псує вигляд стіни. Цей пристрій дозволяє регулювати рівень звуку в кожному приміщенні окремо, що може бути актуальним для офісних приміщень, конференц-залів та багатокімнатних квартир. По форм-фактору регулятори гучності звуку бувають таких типів:

  • настінний;
  • врізний (вміщується у висвердлений у стіні отвір за аналогією з розеткою);
  • рековий (або ж настільний).

  Який формат вибрати – залежить від побажань замовника та розміщення аудіотехніки у приміщенні, оскільки кожен тип цього пристрою має свої переваги.

  При виборі регулятора, крім його форми і способу розміщення, слід орієнтуватися такі характеристики, як потужність, кількість каналів, функція енергозбереження, захист від перепадів напруги. При цьому показник загального навантаження на колонки або гучномовці, які підключені до регуляторів, не повинен бути вищим за номінальну потужність. Крім зручності в експлуатації, регулятори гучності відрізняються простотою монтажу, вони досить легкі у використанні та надійні у роботі.

  Багато моделей аудіотехніки укомплектовані електронним типом регуляторів гучності як більш точним. При цьому в їх конструкції частіше використовуються контролери з можливістю плавного налаштування звуку - така конфігурація дозволяє налаштувати звук більш точно. Іноді в регуляторах використовуються елементи стрибкових систем, вони змінюють параметри звуку різкіше, практично ступенями. Такі системи дешевші у виробництві, але якість налаштування звуку у регулятора такої конструкції нижча. Тому для повноцінного налаштування та регулювання гучності краще купити багатоканальний прилад з контролерами, які дозволяють налаштовувати звук більш плавно.

  Де найкраще купити регулятори гучності?

  Найкомфортніше купити регулятор гучності колонок або сабвуфера на нашому сайті. Для мешканців Одеси доступний асортимент аудіотехніки та пристроїв у магазині, влітку цього року плануємо відкрити магазин і у Києві. Сайт забезпечений зручним фільтром, тому клієнти можуть вибрати потрібні позиції за ціною, брендами та технічними характеристиками звукової техніки.

  У «шапці» сайту ви знайдете розділ з актуальними акціями та знижками, можна зв'язатися з менеджерами магазину за контактними номерами телефону, через месенджери, щоб отримати консультацію про товар. Крім знижок доступна опція кешбеку та безкоштовна доставка товару при покупці на певну суму. Магазин надає разом із замовленим товаром гарантійний талон та чек, що дає можливість повернути пристрій, який не підійшов або виявився із шлюбом. Доставка замовлень здійснюється з понеділка по п'ятницю, точну інформацію клієнти можуть отримати у наших менеджерів під час оформлення замовлення.

  Читати ще