Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Конференц системи

  Конференц мікрофон BIG 380con

  Ціна:

  + 71 грн бонус

  709 грн

  Конференц мікрофон BIG 556con

  Ціна:

  + 118 грн бонус

  1 181 грн

  Конференц мікрофон BIG 558con

  Ціна:

  + 118 грн бонус

  1 181 грн

  Конференц мікрофон AKG DST99 S

  Ціна:

  + 724 грн бонус

  7 242 грн

  Конференц мікрофон AMC Talk D

  Ціна:

  + 134 грн бонус

  1 340 грн

  Конференц мікрофон Beyerdynamic MTS 67/5

  Ціна:

  + 1 802 грн бонус

  18 018 грн

  Дивіться також

  Що являють собою конференц-системи

  Конференц-системою називають набір обладнання, призначеного для конференц-залів, де проводять наради, презентації, відеоконференції. Комплект професійного оснащення дозволяє забезпечити чітку передачу інформації до кожного учасника заходу, а також керувати різними зонами столів та сцени. Стандартний пакет апаратури складається з модуля, що управляє, і мікрофонних пультів, які розташовують на кожному столі перед учасниками конференції.

  Мікрофонний пульт є невеликим апаратом, що поєднує мікрофон і керуючий пристрій. Це обладнання здатне посилити передачу звуку на колонки. Більшість девайсів наділені додатковим функціоналом у вигляді реєстрації спікера, голосування, синхронного перекладу, відеозв'язку. Пристрій може належати до групи голови або учасника. Для делегата апаратура має простий набір функцій, включаючи включення, голосування та список каналів для перекладу. Обладнання для ведучого відрізняється наявністю розширених налаштувань, до яких належать включення та вимикання мікрофонів учасників, надання пріоритету певним делегатам, а також зміна параметрів відео та аудіозв'язку.

  Які бувають конференц-системи

  Встановлюють конференц-системи у державних організаціях, банках, офісах, навчальних закладах, аудиторіях, кімнатах для переговорів та інших приміщеннях, що потребують комфортних умов спілкування. Виробляють аудіо та відео обладнання двох типів:

  • провідні. Це найпопулярніші пристрої, що передбачають послідовне вмикання пультів із застосуванням проводів. Усі мікрофони підключаються між собою ланцюжком. Дротова апаратура ділиться на два види: аналогова та цифрова. Аналогові апарати здатні забезпечити точну передачу звуку без спотворення. Робота цифрових девайсів заснована за принципом захоплення звукових хвиль та їх перетворення на цифрові імпульси. Такий механізм забезпечує додаткову обробку звуку від перешкод, надаючи інформацію без втрати якості. Цифрове обладнання має дорогу вартість, що цілком виправдано, оскільки апаратура має безліч додаткових функцій;
  • бездротові. Працюють бездротові конференц-системи за допомогою Wi-Fi або ІЧ. Обладнання встановлюють для заходів, де немає можливості підключити дротові пристрої або для конкретного засідання. Моделі апаратів мають акумулятори, які заряджаються від мережі. Щоб уникнути перешкод та передавати якісний звук, вироби оснастили професійним рівнем захисту. Також у комплект апаратури може входити пристрій передачі відео, картинок чи роликів на екран під час проведення конференції. Правильно підібране обладнання для різних заходів дозволить створити функціональний конференц-зал із якісним звуком та передачею відеосигналу.

  Де можна придбати конференц-системи в Україні

  Інтернет-магазин «ШоуМаркет» пропонує величезний асортимент музичних інструментів, звукового, світлового обладнання. Для проведення конференцій, презентацій, лекцій у компанії можна придбати провідні та бездротові конференц-системи, включаючи мікрофони, мобільні трибуни, аудіоматричні контролери, модулі дистанційного керування та інші пристрої від відомих світових брендів: AKG, AMC, BIG, IC AUDIO, ITC, , Shure, SUPERLUX, Takstar. Підбір техніки здійснюється з урахуванням вимог клієнта та особливостей приміщення.

  Для пошуку продукції достатньо скористатися системою фільтрації, вказавши необхідні параметри у пошуковому рядку інтернет-магазину «ШоуМаркет». Щоб замовити обладнання, необхідно визначитися з комплектом пристроїв, додати його кошик і оформити покупку, доповнивши її інформацією про покупця. Доставка товарів проводиться по всій території України з можливістю післяплати.

  Читати ще