Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Мультірум системи

  Мультирум система SKY SOUND MRP-3700

  Ціна:

  + 213 грн бонус

  2 132 грн

  Мультірум система 4all Audio A5

  Ціна:

  + 220 грн бонус

  2 201 грн

  Мультирум система 4all Audio TOUCH 30

  Ціна:

  + 1 044 грн бонус

  10 444 грн

  Мультирум система SKY SOUND MRP-5700

  Ціна:

  + 225 грн бонус

  2 250 грн

  Мультирум система SKY SOUND MRP-2170

  Ціна:

  + 175 грн бонус

  1 750 грн

  Інтерактивна мультирум система SKY SOUND R-108 Топ продаж

  Інтерактивна мультирум система SKY SOUND R-108

  Ціна:

  + 325 грн бонус

  3 250 грн

  • 1

  Особливості та переваги систем Multiroom

  Система «Мультирум» є унікальною мультимедійною розробкою, яка здатна розподіляти аудіо та відео контент із єдиного центру на різні джерела в межах одного приміщення, квартири чи приватного будинку. Пристрій є комплектом серверного обладнання, що складається з головної консолі управління, процесора і контролера. У набір входять матричні перемикачі, настінна сенсорна панель, що виводить необхідну інформацію на екран, пульт та акустичні динаміки. Стандартна комплектація може включати ресивер сигналу, яким виступає ТВ-приставка або приймач, а також приймальні пристрої у вигляді телевізора, смартфона, планшета, звукових колонок.

  Системи Multiroom найчастіше встановлюють у великих сім'ях, де кожна дитина хоче дивитися мультфільми, передачі чи фільми не заважаючи іншим, а також в офісах, торговим центрах, державних установах, де можна транслювати відповідний контент. Інженери розробили два типи пристроїв: дротові та бездротові. Дротові моделі підключаються за допомогою кабелю, а бездротові передають сигнал через Bluetooth або Wi-Fi. Також модельний ряд можна розділити на пристрої, здатні передавати лише аудіо файли та аудіо-відео системи, розраховані на звукову трансляцію та візуалізацію.

  Які переваги має система Multiroom

  Пристрої «Мультирум» можна встановити у будь-якій кімнаті, одночасно розміщуючи кілька комплектів обладнання у різних приміщеннях будинку чи офісу. Основними перевагами мультимедійної апаратури є:

  • можливість дистанційного керування з будь-якої точки, використовуючи пульт, смартфон, планшет чи цифровий код;
  • здатність обладнання підключатися до персонального комп'ютера для прослуховування музики, перегляду фільмів, надсилання смс-повідомлень;
  • робота системи спрямована на одночасне підключення з множиною незалежних зон, встановлених на одній площі;
  • можливість підключення мультиканальних серверів та зберігання великої кількості музичних та відео файлів у хмарному сховищі;
  • встановлення обладнання в межах системи розумного будинку, що дає шанс керувати функціоналом, не відриваючись від перегляду улюблених фільмів;
  • наявність простого інтерфейсу.

  Мультирумна апаратура має масу переваг, з її допомогою можна не тільки прослуховувати музичні композиції, дивитися відео ролики, але й керувати звуком, включати радіо у вибраній кімнаті або в усьому будинку одночасно. Устаткування відрізняється від багатьох схожих пристроїв наявністю досконалої системою віддаленого управління. Ціна мультимедійного пристрою залежить від кількості функцій.

  Покупка системи «Мультирум» у магазині «ШоуМаркет»

  Щоб оснастити свою квартиру, комерційне приміщення або офіс сучасною мультимедійною системою Multiroom, достатньо звернутися до інтернет-магазину «ШоуМаркет». Компанія на українському ринку вже 14 років, тому знає усі тонкощі у виборі світлового, звукового обладнання та музичних інструментів. У каталозі магазину представлені стандартні набори апаратури, призначені для дому, а також професійні пристрої середнього та дорогого сегменту.

  Асортимент компанії налічує десятки бездротових моделей систем «Мультирум», які можна купити за вигідною ціною з доставкою в будь-яке місто України. Бездротові апарати представлені брендом SKY SOUND, джерелом звуку в цих виробах є Bluetooth, Wi-Fi, USB, MP3, SD, а також AUX. Вбудоване обладнання можна придбати від виробників SKY SOUND, BIG, 4all Audio, всі апарати наділені різною потужністю, джерелом звуку, стильним дизайном та прийнятною вартістю. Оформити замовлення можна через кошик офіційного сайту. Оплата товару здійснюється різними способами: готівкою, безготівковими коштами, післяплатою, а також на виплат.

  Читати ще