Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Клавішні інструменти

  Банкетка SOUNDKING DF019

  Ціна:

  + 110 грн бонус

  1 095 грн

  Синтезатор - YAMAHA PSS-E30 Remie

  Ціна:

  + 346 грн бонус

  3 459 грн

  Синтезатор CASIO SA-76 A

  Ціна:

  + 328 грн бонус

  3 280 грн

  Банкетка MAXTONE PBC31B1S

  Ціна:

  + 533 грн бонус

  5 328 грн

  Cинтезатор YAMAHA PSR-E373-copy15930

  Ціна:

  + 934 грн бонус

  9 336 грн

  Синтезатор - YAMAHA YAMAHA PSR-E273

  Ціна:

  + 932 грн бонус

  9 324 грн

  MIDI клавіатура - ALESIS VI25

  Ціна:

  + 729 грн бонус

  7 285 грн

  MIDI клавіатура - ALESIS VI61

  Ціна:

  + 1 214 грн бонус

  12 140 грн

  MIDI клавиатура ALESIS V49 MKII

  Ціна:

  + 534 грн бонус

  5 341 грн

  MIDI клавиатура ALESIS V61 MKII

  Ціна:

  + 728 грн бонус

  7 283 грн

  Цифрове фортепіано ALESIS RECITAL PRO

  Ціна:

  + 1 943 грн бонус

  19 425 грн

  Чохол - Allen Heath AP 6450

  Ціна:

  + 190 грн бонус

  1 895 грн

  Синтезатор Arturia MiniBrute

  Ціна:

  + 1 180 грн бонус

  11 795 грн

  Клавішні інструменти: історія виникнення

  Клавішні інструменти мають досить багату історію. Найстаріший представник цієї великої категорії – орган. Цей значний пристрій оснащений великими клавішами, зручними для гри. Пізніше з'явилося багато інших пристроїв, обладнаних клавішами, кожному з яких характерне певне звучання. До цієї великої категорії, крім рояля та піаніно, належать акордеони, синтезатори, цифрові піаніно, синтезатори та багато інших.

  Музичні інструменти цієї категорії користуються популярністю у професіоналів та любителів, незалежно від віку. Головна їхня перевага – універсальність. Вони добре підходять для відтворення мелодій, незалежно від конкретного музичного жанру: фольклор, класика, естрадна музика. Наш онлайн-магазин пропонує широкий вибір клавішників від відомих виробників.

  Класифікація клавішні

  Найпоширеніші різновиди клавішних:

  • піаніно;
  • рояли;
  • цифрові піаніно;
  • синтезатори.

  Піаніно – клавішно-струнний інструмент. Механічні елементи та струни розташовані вертикально. Вироби відрізняються компактними розмірами та прямокутними контурами. Блок клавіш висунутий. Стандартний інструмент розрахований на 7 октав.

  Рояль. Як і піаніно, це різновид фортепіано, лише у більш урочистому, концертному варіанті. У порівнянні з піаніно, рояль відрізняє сильніший і глибший звук. Механічний блок розташований горизонтально. Корпус має крилоподібну конфігурацію. Ігрові можливості набагато більші, ніж у піаніно.

  Електронні піаніно зовні нагадують класичний інструмент. Інструменти працюють від електромережі 220 В. На відміну від акустичних моделей, де звук виникає від удару молоточком по струнах, звук в електронному варіанті виникає завдяки процесору та музичним семплам. Якщо натиснути клавішу, інформація передається на процесор, який виконує певні обчислювальні операції, що відповідають параметрам гри.

  Синтезатор, як і електронне піаніно, працює від електромережі. Відмінність у тому, що з допомогою синтезатора можна імітувати звуки інших музичних інструментів. Відповідно, налаштування звуків і ефектів набагато багатше. Синтезатор може мати кількість октав, відмінну від традиційних 7. Розміри такого інструменту дуже компактні.

  Як вибрати клавішу?

  Перше, на що необхідно звернути увагу, це категорія пристрою (акустичне або електронне). Акустика - вибір шанувальників класики. Електронні моделі дозволяють випробувати повною мірою інноваційні можливості музичних інструментів, отримати багатий спектр звуків за мінімальних витрат. Що стосується навичок, то обидва варіанти (цифровий та акустичний) підходять як новачкам, так і досвідченим виконавцям. Враховують при купівлі такі чинники, як вид клавіатури, розміри виробу, його маса, і навіть цінова категорія. Недорогі модифікації виготовлені з дешевих матеріалів. Однак можливостей таких моделей значно менше, ніж у елітних музичних інструментів.

  Інтернет-магазин Showmarket пропонує купити клавішні музичні інструменти за найпривабливішими цінами та доставкою (Україна, Київ). Можливе самовивезення куплених виробів. Відмінна якість товарів підтверджена документально (сертифікати). Кожен товар забезпечений фото, детальним описом та технічними параметрами, що дозволяє зробити безпомилковий вибір. За потреби можливий професійний підбір продукції компетентними менеджерами.

  Читати ще