Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Перкусійні інструменти

  Коубелл - MAXTONE LCC6B

  Ціна:

  + 27 грн бонус

  266 грн

  Коубелл - MAXTONE LCC7B

  Ціна:

  + 29 грн бонус

  287 грн

  Маракаси - MAXTONE OSCC84X (1 шт.)

  Ціна:

  + 5 грн бонус

  50 грн

  Конго - DB Percussion COC-100SB Sunburst, 10

  Ціна:

  + 437 грн бонус

  4 368 грн

  Конго - DB Percussion COC-100SB Sunburst, 11

  Ціна:

  + 470 грн бонус

  4 704 грн

  Конго - DB Percussion COC-100SB Sunburst, 11 3/4

  Ціна:

  + 487 грн бонус

  4 872 грн

  Коубелл - DB Percussion DCB-45B-C

  Ціна:

  + 28 грн бонус

  281 грн

  Коубелл - DB Percussion DCB-55B-P

  Ціна:

  + 26 грн бонус

  257 грн

  Коубелл - DB Percussion DCB-65B-P

  Ціна:

  + 28 грн бонус

  281 грн

  Що являють собою і для чого потрібні перкусійні інструменти?

  Перкусія лежить в основі будь-якого музичного супроводу і знаходиться біля джерел самої музики як явища. Цей термін має латинське походження, яке досить просто перекладається, позначаючи «постукування». Якщо говорити більш зрозумілою мовою, то до перкусії відносяться всі ті інструменти, якими можна постукати, потрясти або побрехати, витягуючи при цьому досить гармонійні звуки.

  Перкусійні інструменти використовувалися всіма можливими народностями, став частиною культурної спадщини. Досить згадати звучання латиноамериканської, кельтської, скандинавської, слов'янської і, звичайно, ритми африканської музики, щоб відчути різноманіття звуків. Перкусія робить музику насиченою, дозволяє їй набути контурів, глибини та унікальних відтінків.

  Перкусійні інструменти: різновиди та асортименти в магазині ШоуМаркет

  Теорія у тому, що перкусійний інструмент стояв біля витоків музики піддається дуже простого і логічного пояснення. На зразок того, як дитина стукає з різних предметів, намагаючись відтворити певну мелодію, так і давня людина використовувала підручні засоби, щоб знайти свій ритм. Ця тяга до мистецтва закладена природою, і вона дала поштовх для розвитку музичного ремесла, зокрема виробництва музичного інструменту. Адже від того, де ти вдариш, з якого матеріалу виготовлено виріб, його розміру та інших факторів залежить дуже багато.

  Виходячи з походження терміну, можна дійти висновку, що найбільш широка категорія перкусійних інструментів – барабани, які представлені у величезній різноманітності:

  • Джембе – традиційний західноафриканський барабан, за допомогою якого відтворюють високі тони, низькі баси, а також ріжучі ноти. Підходить як для акомпануючого, так і для солюючого виконання;
  • бонго – має афро-кубинське походження та представлений здвоєним барабаном. Незважаючи на зовнішню простоту, справжні віртуози здатні отримати цілий калейдоскоп звуків;
  • Конги - латиноамериканський інструмент, який може бути представлений різними розмірами. З нього витягують як низькі чи приглушені, і відкриті звуки;
  • Кахан - досить незвичайний барабан, виготовлений у вигляді коробки. Є одночасно ударним і струнним, тому що всередині натягнуті струни, що зумовлює тембральну різноманітність;
  • Дарбука - стародавній барабан з багатою історією, який має арабське коріння. Відомий також під назвою «думбек», що з фонетичної точки зору дуже яскраво характеризує його музичні можливості, адже за допомогою інструменту вилучають два основні звуки: високий «бек» та низький «дум».

  Перкусійний барабан – лише мала частина цього списку, який можна продовжувати нескінченно. Є ще маракаси, тамбурини різні шейкери та багато інших інструментів, які дають можливість відтворювати багату палітру звуків: удари, тріскотіння, шелестіння, шепіт тощо.

  Де придбати якісний музичний інструмент в Україні?

  Зараз перкусійні інструменти також активно використовуються, збагачуючи різні музичні стилі. На сайті нашого інтернет-магазину представлений широкий асортимент товарів, що наповнять творчість новими звуковими акцентами. Для тих, хто знаходиться на початку життєвого шляху, підійдуть дитячі перкусійні набори, але у нас знайдуться варіанти і для професіоналів, включаючи шанувальників електронної музики.

  Щоб зробити вибір, рекомендуємо спочатку визначитися зі стилем та музичним жанром. Також увагу варто звернути на виробника інструменту. Наприклад, серед лідерів перкусії варто виділити німецьку компанію Sonor та японського виробника Pearl – все це ви знайдете у нашому електронному каталозі. Ми пропонуємо не лише сертифікований музичний інструмент, а й професійне обслуговування. Замовлення можна робити незалежно від міста проживання, вибравши зручний спосіб оплати та доставки. Просто додайте товар у кошик, а всі інші турботи на себе візьмуть наші спеціалісти.

  Читати ще