Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Коннектори та перехідники

  Роз'єм jack - REAN by Neutrik NYS 218

  Ціна:

  + 2 грн бонус

  21 грн

  Роз'єм jack - REAN by Neutrik NYS 219

  Ціна:

  + 3 грн бонус

  26 грн

  Роз'єм jack - REAN by Neutrik NYS 215

  Ціна:

  + 3 грн бонус

  32 грн

  Роз'єм - Beyerdynamic CA OC Connector

  Ціна:

  + 3 грн бонус

  34 грн

  Роз'єм Jack mono- ROCKCABLE RCL10002 P

  Ціна:

  + 4 грн бонус

  36 грн

  Роз'єм XLR-Male - ROCKCABLE RCL10000 P

  Ціна:

  + 4 грн бонус

  38 грн

  Конектор BIG GCD045/N

  Ціна:

  + 4 грн бонус

  39 грн

  Роз'єм XLR-Female - ROCKCABLE RCL10001 P

  Ціна:

  + 4 грн бонус

  40 грн

  Роз'єм jack - REAN by Neutrik NYS 226

  Ціна:

  + 4 грн бонус

  43 грн

  Роз'єм jack - REAN by Neutrik NYS 240L

  Ціна:

  + 4 грн бонус

  44 грн

  Конектор BIG GCD046/N

  Ціна:

  + 5 грн бонус

  46 грн

  Конектор BIG GCD204

  Ціна:

  + 5 грн бонус

  46 грн

  Конектори та перехідники: особливості та різновиди

  Кожна студія звукозапису, репетиційна база, концертний майданчик повинен мати набір різних перехідників та конекторів, які здатні гарантувати якісне звучання під час проведення заходів. Адаптери поєднують модулі обладнання в єдиний ланцюг із використанням готових кабелів. Виробники цих аксесуарів виготовляють кілька типів пристроїв, які активно застосовуються під час роботи світлової, звукової апаратури, музичних інструментів та пультів для мікшування музики.

  Перехідники допомагають скомутувати пристрої різних типів, а також забезпечити одночасне застосування декількох апаратів. Головною вимогою при виборі адаптерів є якість складання, матеріал виготовлення, оскільки додатковий елемент у комунікаційному ланцюзі має бути стабільним, безпечним та надійним.

  Які бувають конектори

  Конектори є важливим комутуючим обладнанням для звукової техніки. Ціль перехідників – передача звукового сигналу до акустичної системи. Від якості та потужності адаптерів, що виготовляються, залежить кінцевий результат. Безліч виробників створюють перехідники різних видів, найпопулярнішими виробами є:

  • аналогові конектори. У продажу можна зустріти безліч аналогових аудіороз'ємів, великий попит мають адаптери типу XLR, TRS, RCA, TS, перехідники для підключення динаміків Banana і speakON. Конектори XLR використовуються для підключення мікрофонів та підсилювачів, вони вважаються найкращими на сьогоднішній день, оскільки при виготовленні виробу використовується технологія комутації контактів, що гарантує якісне звучання обладнання. Адаптери RCA в народі називають «тюльпаном», вони є комплектом роз'ємів різного кольору, призначений для підключення побутової техніки, звукової апаратури. Кабель типу TRS наділений довгим штекером, на якому розташовані 1-2 кільця чорного кольору;
  • цифрові конектори. Найпопулярнішими цифровими адаптерами є кабелі типу Optical TOSLINK, AES/EBU, MIDI, S/PDIF, Word Clock та інші види. За допомогою даних роз'ємів можна ділитися даними між цифровими пристроями. Зовнішній вигляд конекторів схожий з аналоговими перехідниками, тому багато їх часто плутають. Більшість адаптерів можуть передавати дані гучності, висоти тону, панорамування, синхронізації з іншим обладнанням.

  Також популярністю користуються перехідники типу EDAC, які часто називають «лопатками». Адаптери є багатоконтактними виробами, вони здатні передавати сигнальні потоки в мікрофонній та лінійній техніці. При виборі конекторів варто враховувати особливості акустичного обладнання та його характеристики.

  Як купити конектори проводів в інтернет-магазині «ШоуМаркет»

  Компанія «ШоуМаркет» з 2010 року реалізує світлове, звукове обладнання, музичні інструменти та комплектуючі. Щоб акустичні апарати мали чистий, якісний звук, компанія пропонує велику колекцію конекторів різних типів брендів ALVA, BIG, JB Sound, NEUTRIK, PLANET WAVES, SKY SOUND та інших виробників. На офіційному сайті представлені перехідники типу RCA, TRS, XLR, 2 джек моно, моно джек-тато, канон-мама, RCA тюльпан, панельний канон мама та інша продукція високої якості. Придбати адаптер можна через кошик офіційного сайту. Для цього потрібно вибрати товар і оформити покупку, дотримуючись підказок магазину.

  Доставляється продукція до будь-якого міста України за допомогою транспортних перевізників «Нова пошта», «Делівері», «Джастін» на вибір клієнта. Оплата здійснюється декількома способами, включаючи готівковий та безготівковий розрахунок, післяплату, а також купівлю за передоплатою. Для отримання детальної інформації про технічний функціон товарів, транспортування та оплату необхідно зателефонувати в офіс компанії «ШоуМаркет».

  Читати ще