Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

    Мікрофонний кабель

    Мікрофонні кабелі – що це і навіщо використовується?

    Сучасне концертне обладнання, системи звукозапису дають змогу отримувати круті результати. Але тільки в тому випадку, якщо всі частини звукових систем правильно з'єднані між собою, а для комутації використовують якісний провід. Провід - це дійсно важлива частина будь-якого обладнання. Саме вони забезпечують передачі сигналу, а також живлення окремих компонентів системи. Зокрема, мікрофон повинен бути з'єднаний з пультом мікшера, іншою технікою для отримання очікуваної якості запису, передачі звуку.

    Мікрофонний кабель – це різновид дротового з'єднання між компонентами однієї мережі. Незважаючи на те, що сьогодні повсюдно у багатьох випадках відбувається перехід на бездротове з'єднання, професіонали відзначають, що найкрутіший і найчистіший звук дає саме кабельне з'єднання з мікрофоном. Відповідно, попит на дроти на ринку дуже високий, а купувати їх доводиться досить часто за активного використання. Тішить одне – ціни на ці розхідники невисокі, тому покупка точно не розорить.

    Мікрофонний кабель – види

    Незважаючи на те, що всі мікрофонні кабелі конструктивно ідентичні, між ними все ж таки є відмінності. Вони впливають не лише на ціну, а й на комфорт використання, якість звуку. Підбирати модель завжди потрібно за характеристиками, відштовхуючись від технічних вимог апаратури, між якою проводитиметься комутація. Конструкція мікрофонних кабелів:

    • м'яка жила з міді;
    • екранна обмотка;
    • ізоляційний поліетилен.

    Кількість сигнальних кабелів усередині житла може змінюватись. Сигнальний кабель може бути одним. Такий провід називається симетричним чи балансним. Якщо сигнального кабелю два – провід буде несиметричним або небалансним.

    Наступна відмінність стосується виду міді, яка використовується для м'якої жили:

    • ТРС (класична);
    • РСОСС (чиста);
    • OFC (безкиснева).

    Також використовується луджена мідь та вуглеволокно. Найбільш поширеним у аматорській сфері є кабель ТРС. Професіонали частіше використовують РСОСС через високі технічні характеристики. Найдорожчі безкисневі моделі трапляються рідко в дуже дорогих системах.

    Важливим фактором при виборі є наявність пожежозахисності. Про це свідчить маркування FRNC. Це точно не буде зайвим, тому що передбачити усі можливі сценарії розвитку подій неможливо. Наявність пожежостійкості не позначається на якості, швидкості, частоті сигналу.

    Мікрофонний кабель – пропозиції ShowMarket

    Вивчення технічних характеристик кабелю та пристроїв, для яких він купується, – ось єдиний рецепт, який дозволить уникнути прикрих помилок. Елементи мережі повинні бути сумісні, їхня потужність також повинна співвідноситися. Для професіоналів провести порівняння не складе труднощів, а ось новачки можуть відчувати деякі складнощі. Що робити у цій ситуації? Звертатися за допомогою до досвідченіших колег або менеджерів інтернет-магазину ShowMarket у разі відсутності таких.

    Наші фахівці компетентні, мають всю необхідну інформацію про кожен товар, який представлений на сайті showmarket.ua, завжди із задоволенням дадуть відповідь на всі питання і допоможуть підібрати кабель для мікрофона, який повністю відповідатиме вимогам та побажанням клієнта. Доставка товарів здійснюється по всій Україні. Клієнти можуть скористатися послугами

    Читати ще