Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Вокальні мікрофони (провідні)

  Головна гарніура Younasi B-04

  Ціна:

  + 24 грн бонус

  239 грн

  Головна гарнітура Younasi B-01

  Ціна:

  + 29 грн бонус

  288 грн

  Головна гарнітура Takstar HM-850

  Ціна:

  + 34 грн бонус

  341 грн

  Мікрофон Younasi BETA-87C

  Ціна:

  + 39 грн бонус

  390 грн

  Мікрофон шнуровий - SAMSON R10S

  Ціна:

  + 69 грн бонус

  688 грн

  Вокальний мікрофон SKY SOUND BETA87A

  Ціна:

  + 114 грн бонус

  1 140 грн

  Петлічний мікрофон - ESI cosMik Lav

  Ціна:

  + 115 грн бонус

  1 154 грн

  Таке електричний пристрій як мікрофон для запису вокалу служить для видозміни акустичних коливань зовнішнього середовища в електричні сигнали. Він є першим і найбільш важливою ланкою електроакустичного тракту. Отже, його властивості проявляють важливе вплив на якість роботи цього тракту.

  Вокальний мікрофон, в залежності від завдання, розділяється на побутові (аматорські) і професійні. Перші застосовують в невеликих студіях, вони дешевше і простіше по влаштуванню, поступаються за технічними параметрами професійним. Другі ж використовують у великих студіях звукозапису, вони більш функціональні і дають велику чіткість перетворення аудіосигналів.

  За способом перетворення даний тип пристроїв розділений на електродинамічні (котушкові і стрічкові) і конденсаторні (електретних). За діапазоном сприйманих частот відносяться до широкосмугових (музичним). Існують так само і узкополосие (мовні). По спрямованості діляться на ненаправлення (кругові), двусторонненаправленние (восьмеричні і косинусоидальной), односторонненапрвленние (кардіоїдну, суперкардіоїдна і гіперкардіоїдний), гостронаправлені.

  Сучасний мікрофон караоке розроблений так, щоб його можна було використовувати на індивідуальну вимогу і зручності. Тому він може бути як бездротовими, так і мати шнур.

  У провідних пристроях передача сигналу йде по дроту, в бездротових - за допомогою радіохвиль (приймач / передавач). Також ультрасучасні девайси мають фантомним харчуванням, принцип якого полягає в одночасній передачі по одним проводам харчування з постійним струмом і інформаційними сигналами. В основному його застосовують в конденсаторних мікрофонах. Електроісточник фантомного харчування часто інтегрований в мікшерні пульти і підсилювачі. У традиційному вокальному обладнанні фантомне живлення застосовується не тільки для харчування електронних схем, а й для поляризації. У таких випадках використовується з'єднувальний роз'єм XLR, що забезпечує високу надійність і якість з'єднання.

  Велику популярність отримали динамічні мікрофони Shure. Найчастіше даний вид зустрічається в музичній індустрії при записі вокалу і підходить для живих виступів. Популярність заслужена високою міцністю конструкції і високими експлуатаційними показниками.

  Наш інтернет магазин пропонує Вам купити вокальний мікрофон для караоке. У нас представлений неймовірно широкий асортимент даного роду музичних товарів. Основними параметрами при їх виборі та купівлі є такі характеристики:

  • Номінальний частотний діапазон.
  • Модуль сумарного електричного опору.
  • Чутливість по вільному полю.
  • Типова частотна характеристика чутливості.
  • Характеристика спрямованості.
  • Різниця чутливості тил / фронт.
  • Коефіцієнт гармонік.
  • Динамічний діапазон.
  • Різниця рівнів чутливості стереофонічною системи.

  Читати ще