Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Генератори вогню

  Машина вогню DJ Power F-100

  Ціна:

  + 430 грн бонус

  4 299 грн

  Машина вогнюBIG BL-005 (spray fire machine) Топ продаж

  Машина вогнюBIG BL-005 (spray fire machine)

  Ціна:

  + 520 грн бонус

  5 198 грн

  • 1

  Генератори вогню: особливості обладнання

  Генератор вогню – пристрій, що створює ілюзію справжнього полум'я. У шоу-програмах цей спецефект використовують досить часто. Сьогодні у продажу представлені прилади, які створюють реалістичний ефект, залишаючись абсолютно безпечними. Температура у своїй досить низька, тому ризик виникнення пожежі – нульовий. Висота полум'я, за бажанням, може змінюватися в межах 1,5-5,0 м. Можна також змінювати колір вогню. Керують процесом дистанційно за допомогою пульта. Якщо майданчик закритий, користуються паливними пальниками, які забезпечують 100-відсоткову безпеку. Рухливі мови полум'я роблять шоу-програму надзвичайно красивою та незабутньою.

  На ринку представлено кілька видів пристроїв, які можна зарахувати до категорії «генератори вогню». Це вогняні машини, імітатори вогню, а також генератори іскор. Вогненна машина призначена для відкритих майданчиків, вона дозволяє створювати стовпи справжнього полум'я, змінюючи його висоту в такт музиці. Перевага приладів, що генерують холодні іскри, у тому, що спецефект, за всієї своєї видовищності, абсолютно безпечний. На відміну від вогненної машини, яка працює на пропані та створює справжній вогонь, генератор холодних іскор може бути використаний у закритому приміщенні.

  Особлива категорія – імітатори вогню. Полум'я імітують за допомогою шматочків тканини, вентилятора і підсвічування, що обертаються. Остання створює реалістичний ефект. Такі пристрої використовуються у приміщеннях. Вони прості в експлуатації, безпечні, використовуються як спецефекти на різних святах і шоу-програмах. Популярні імітатори вогню із застосуванням світлодіодних ламп. Ефект виходить чудовий, за повної безпеки.

  Вогняні генератори: переваги

  Плюси використання обладнання, яке створює даний спецефект:

  • безпека, за умови правильного вибору приладу та дотримання правил експлуатації;
  • мінімальні витрати, пов'язані із придбанням додаткових розхідників;
  • екологічність, відсутність неприємних запахів та виділення речовин, здатних нашкодити здоров'ю;
  • можливість створення яскравого, незабутнього, унікального за своєю красою шоу;
  • прийнятні ціни.

  Якщо йдеться про генератори натурального полум'я, для заправки застосовують пропан. Керуюча апаратура дозволяє регулювати висоту вогняного стовпа та його тривалість. Різні домішки надають полум'ю різних відтінків.

  Генератори вогню застосовують для організації вечірок, Днів народження, весіль, концертів, фотосесій. Поєднання вогню зі світловими, лазерними ефектами дозволяє створити чудове шоу.

  Замовити генератор вогню в інтернеті

  Купити генератор полум'я за прийнятною ціною ви зможете в інтернет-магазині Showmarket. В асортименті – велика кількість моделей. Щоб оформити покупку, немає потреби навіть виходити з дому. Усього кілька кліків мишею – і товар уже у віртуальному кошику. Працює система знижок, яка дозволяє робити ще вигідніші покупки. Можлива доставка по Україні. При необхідності можна оформити оплату частинами. Якщо покупка викликає якісь труднощі, зверніться до наших фахівців. Вони проконсультують вас з питань, пов'язаних із оформленням замовлень та вибором товарів.

  Читати ще