Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Генератори мильних бульбашок

  Машина мильних бульбашок Antari B-100XE Топ продаж

  Машина мильних бульбашок Antari B-100XE

  Ціна:

  + 770 грн бонус

  7 700 грн

  Генератор мильних бульбашок Free Color SM0211 Топ продаж

  Генератор мильних бульбашок Free Color SM0211

  Ціна:

  + 97 грн бонус

  972 грн

  Машини мильних бульбашок
  Індустрія розваг активно розвивається. Її, як і інші галузі, не оминула технологізація. Якщо ще кілька десятків років тому повне захоплення на святі у дітей та дорослих викликали фокусники, ростові ляльки, інсталяції та фотозони з кульок, то сьогодні це навряд чи вразить. Без використання спеціального обладнання вау-ефекту досягти практично неможливо. Саме тому професіоналам галузі необхідно доповнити свій арсенал таким функціональним та затребуваним пристроєм, як машина мильних бульбашок.

  Мильні бульбашки – видовищна розвага, яка подобається не лише малюкам, а й дорослим. Звичний повсякденний формат – ємність із розчином та паличка з кільцем на кінці. Але з організацією святкового заходу такий варіант не підійде. Проблему вирішує спеціальне обладнання – генератор мильних бульбашок. Пристрій (представлено на ринку декількома модифікаціями) дозволяє створити справжню чарівну казку і швидко заповнити простір великою кількістю бульбашок різного розміру, що переливаються. Обладнання підходить для використання всередині приміщень на відкритих майданчиках.

  Які бувають генератори мильних бульбашок
  Як і інша техніка для шоу-програм, машини мильних бульбашок є різних видів. Вони відрізняються за:

  • розміром;
  • ваги;
  • типу конструкції;
  • потужності.

  Найдешевша, компактна та легка аматорська модель – лопатевий агрегат з одним колесом. Він складається з корпусу, блоку вентилятора, колеса з лопатями, ємності для мильного розчину. Працює від генератора. Висота викиду мильних бульбашок невелика – 1-1,5 м. Саме тому найчастіше такі апарати встановлюються на піднесенні, щоб у роботі створити потрібний ефект. Бульбашки видмухуються із середньою швидкістю і в невеликій кількості. Для використання в невеликих приміщеннях – саме те. Але на відкритому просторі, у великих залах вони не підходять для використання через малу потужність і продуктивність.

  Більш досконала напівпрофесійна модель – габаритні генератори з двома лопатевими колесами та двома вентиляторами. Багато моделей мають колеса для зручного переміщення, оскільки вага моделей може досягати 10 кг. Викид мильних бульбашок з таких машин можливий на висоту до 3-3,5 м. Це спрощує використання, тому що не потрібно вирішувати проблему встановлення на пагорбі або штативі.

  Машини для мильних бульбашок барабанного типу – це професійне дороге обладнання. Вони мають великі габарити, вагу. Але це компенсується продуктивністю. Апарати утворюють велику кількість бульбашок завдяки особливій конструкції кілець (передніх та задніх). Останні розташовані таким чином, щоб захоплення мильного розчину було максимальним, а швидкість його стікання – мінімальною.

  Генератори мильних бульбашок – асортимент інтернет-магазину ShowMarket
  Для роботи професіоналам можуть стати в нагоді як компактні та недорогі лопатеві, так і професійні барабанні установки. Це забезпечить можливість роботи як у приміщеннях, так і просто неба з максимальним ефектом. На сайті showmarket.ua представлені моделі всіх типів у різних цінових категоріях: від найпростіших класичних генераторів до машин з підсвічуванням. Останні круто використовувати у темряві.

  Інтернет-магазин ShowMarket працює з покупцями з усієї України. Доставка здійснюється транспортними компаніями "Нова Пошта", "Делівері". Терміни залежить від обраного перевізника, віддаленості населеного пункту.

  Читати ще