Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Рідини та витратні матеріали для спецефектів

  Рідина для середнього диму Eurolite Smoke Fluid Топ продаж

  Рідина для середнього диму Eurolite Smoke Fluid

  Ціна:

  + 32 грн бонус

  320 грн

  Рідина для мильних бульбашок Eurolite Bubble Fluid Топ продаж

  Рідина для мильних бульбашок Eurolite Bubble Fluid

  Ціна:

  + 33 грн бонус

  330 грн

  Ароматизатори для диму

  Ціна:

  + 24 грн бонус

  236 грн

  Рідина для легкого диму Eurolite Smoke LIGHT Топ продаж

  Рідина для легкого диму Eurolite Smoke LIGHT

  Ціна:

  + 25 грн бонус

  250 грн

  Рідина для снігу Eurolite SNOW FLAKES Топ продаж

  Рідина для снігу Eurolite SNOW FLAKES

  Ціна:

  + 83 грн бонус

  827 грн

  Рідина для туману Antari HZL-1

  Ціна:

  + 74 грн бонус

  736 грн

  Нарізка конфетті BIG 4101-БЕЛАЯ БУМАГА Топ продаж

  Нарізка конфетті BIG 4101-БЕЛАЯ БУМАГА

  Ціна:

  + 53 грн бонус

  531 грн

  В інтернет-магазині Showmarket ви можете купити всі необхідні аксесуари і витратні матеріали для вашого обладнання. Завжди в будь-якій кількості є рідини для диму, туману, снігу, бульбашок, і інших машин. Так що ви знаєте, куди звернутися, якщо ваші запаси витратних матеріалів підійшли до кінця.

  Рідина для диму поставляється в зручних 5-літрових каністрах. Такий обсяг буде оптимальний для будь-якого димогенератора. Вона має безліч різновидів, що розрізняються своїми характеристиками. Наприклад, жовта рідина має малу, рожева - середньої, а блакитна - високою щільністю. Якщо вам важко у виборі потрібної рідини, оформити замовлення вам допоможуть наші менеджери.

  Рідина для мильних бульбашок відрізняється високою якістю і наявністю в складі тільки нешкідливих, екологічно чистих компонентів, що застосовуються в косметологічної галузі. Вона універсальна і підходить до всіх типів генераторів мильних бульбашок.

  Спеціальна рідина для піни поставляється в концентрованому вигляді, що дуже зручно і економічно. З однієї п'ятилітрової каністри можна отримати до 250 літрів готової рідини. В наявності є також ємності по 20 і 25 літрів. Вся наша продукція пройшла дерматологічне тестування і абсолютно безпечна для здоров'я людини.

  Високоефективна рідина для снігу включає в себе спеціальні активні компоненти, що створюють максимально реалістичний ефект. Вона нейтральна і нетоксична, а сніг, вироблений генераторами з такої рідини, виходить красивим і пухнастим.

  Крім безлічі різновидів рідин для генераторів ефектів, у нас ви можете придбати рідину для УФ штампів і газ різних кольорів для заправки генераторів вогню. Словом, в нашому каталозі вас чекає багато цікавих і незамінних товарів для будь-якого випадку!

  Читати ще