Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Конфетті машини

  Генератор конфетті FY-F066

  Ціна:

  + 554 грн бонус

  5 535 грн

  Генератор конфетті BIG BL-New fan mini confetti Топ продаж

  Генератор конфетті BIG BL-New fan mini confetti

  Ціна:

  + 1 418 грн бонус

  14 175 грн

  Генератор конфетті BIG MINI CO2 CONFETTI Топ продаж

  Генератор конфетті BIG MINI CO2 CONFETTI

  Ціна:

  + 1 796 грн бонус

  17 955 грн

  Генератор конфетті BIG BL-011A (GALAXY MACHINE) Топ продаж

  Генератор конфетті BIG BL-011A (GALAXY MACHINE)

  Ціна:

  + 1 985 грн бонус

  19 845 грн

  Генератор конфетті BIG Confetti Big fan

  Ціна:

  + 5 954 грн бонус

  59 535 грн

  Генератор конфетті DC-2 СО2 Dj Power

  Ціна:

  + 5 974 грн бонус

  59 736 грн

  Машина конфетті DJ Power CF-100

  Ціна:

  + 693 грн бонус

  6 928 грн

  Конфетті машина Confetti Blaster Pro

  Ціна:

  + 780 грн бонус

  7 800 грн

  Генератор конфетті R-2 Dj Power

  Ціна:

  + 780 грн бонус

  7 801 грн

  Генератор конфетті Free Color CONF 1

  Ціна:

  + 960 грн бонус

  9 600 грн

  Генератор конфетті City Light CP-1000

  Ціна:

  + 1 022 грн бонус

  10 216 грн

  Генератор конфеті DFC-430 Dj Power

  Ціна:

  + 1 294 грн бонус

  12 936 грн

  Конфетті машина Confetti blaster

  Ціна:

  + 1 540 грн бонус

  15 396 грн

  Конфетті машина Confetti CO2

  Ціна:

  + 1 613 грн бонус

  16 129 грн

  Конфетті пушка - CHAUVET FUNFETTI SHOT

  Ціна:

  + 1 707 грн бонус

  17 070 грн

  Дивіться також

  Генератори конфетті
  Кожній людині на значну дату хочеться організувати ефектне веселе свято. Сьогодні це не складає особливих труднощів, адже існують івент-агентства, які готові взяти на себе весь організаційний клопіт і зробити святковий день незабутнім. Але щоб максимально задовольнити побажання замовників, потрібно мати у своєму арсеналі не лише креатив, а й мінімальний (а краще максимальний) набір спеціального обладнання. Затребувана техніка у світі івент-індустрії – конфетті-машини.

  Звична форма використання конфетті на святі – хлопавка, з якої під тиском феєрично вилітають шматочки різнокольорової фольги чи іншого блискучого матеріалу. Вона хороша для домашніх посиденьок та невеликих заходів у вузькому колі. Але для масштабного свята катастрофічно не підходить. А конфетті люблять багато хто, адже його політ викликає захоплення та позитивні емоції. Як вирішити проблему? Купити генератор конфетті в інтернет-магазині ShowMarket. В асортименті представлені моделі різних типів, цінової категорії, тому підібрати необхідний варіант може кожен покупець.

  Конфетті-машини – різновиди
  Різні цілі передбачають використання різного обладнання. Відповідно, виробники поспішили наповнити ринок кількома варіантами апаратів, які можна використовувати у невеликих закритих приміщеннях або на відкритому повітрі з однаковим ефектом. Всі генератори конфетті поділяються на дві великі категорії:

  • видувні;
  • газові.


  Перші є агрегати, робота яких забезпечується вентилятором. Саме під дією струменя спрямованого повітря матеріал вилітає із спеціального відсіку на задану дистанцію, висоту та розсіюється. Швидкість роботи вентилятора (і видування, відповідно), як і радіус розкиду, можуть змінюватись. Наприклад, вилітати конфетті може на відстань від 3 до 10 м. Моделі можуть бути встановлені на підлозі, так і підвішені. Безперервна робота можлива до 4 хвилин. При необхідності матеріал можна завантажувати безпосередньо під час роботи. Рівень максимально допустимого разового завантаження також варіюється від 3 до 10 кг. Для використання не потрібна спеціальна підготовка та досвід.

  Газові генератори конфетті – це професійне обладнання, робота з яким потребує навичок та розуміння особливостей роботи. Причина в тому, що такі гармати працюють від балонів з вуглекислим газом, що додатково підключаються. Застосування CO2 потребує чіткого дотримання техніки безпеки. Принцип їх дії простий – у гармату завантажується матеріал (до 30 кг) і миттєво розсіюється під дією стисненого газу. Висота викиду може досягати 25 м. Радіус розсіювання теж дуже значний. Такі гармати – маст-хев для заходів на свіжому повітрі.

  ShowMarket – якісні конфетті-машини з доставкою по Україні.
  Вибір спеціального обладнання для організації заходів завжди має ґрунтуватися на цілях, яких необхідно досягти. Очевидно, що потужна гармата, яка працює від балона з вуглекислим газом, не може і не повинна використовуватись у невеликих закритих приміщеннях. Є ризик завалити учасників урочистостей, злякати їх гучною бавовною під час подачі газу. В даному випадку ідеально підійдуть тихі, абсолютно безпечні моделі видувного типу, за допомогою яких можна розсіяти невелику кількість матеріалу або домогтися пролонгованого рівномірного видування.

  Для використання на стадіонах, великих відкритих майданчиках необхідно застосовувати потужні газові гармати, оскільки видувні моделі просто не впораються із завданнями та ефект буде недостатнім. Такі конфетті-машини коштують дорожче, але продуктивність та потужність повністю виправдовують прайс. Варто врахувати, що вони досить габаритні, важкі, дещо ускладнює транспортування. Замовити якісний генератор конфетті з доставкою по Україні можна на сайті showmarket.ua. Повна технічна інформація кожної моделі робить самостійний вибір простим і швидким.

  Читати ще