Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Генератори піни

  Генератор піни Antari S-120

  Ціна:

  + 1 970 грн бонус

  19 700 грн

  Генератор піни Big Foam machine Топ продаж

  Генератор піни Big Foam machine

  Ціна:

  + 2 610 грн бонус

  26 099 грн

  Генератор піни BIG Super foam machine Топ продаж

  Генератор піни BIG Super foam machine

  Ціна:

  + 3 071 грн бонус

  30 713 грн

  Генератор піни BIG JET FOAM MASHINE

  Ціна:

  + 6 379 грн бонус

  63 788 грн

  Генератор піни Free Color FM13

  Ціна:

  + 3 025 грн бонус

  30 245 грн

  • 1

  Генератори піни

  Спецефекти. Саме вони сьогодні є найважливішою та значущою частиною будь-якого заходу. Просто добрим звуком, цікавою насиченою програмою свята вже нікого не здивуєш. Глядач пересичений факторами, що провокують емоції, тому привернути його увагу, викликати сплеск адреналіну можуть тільки яскраві видовищні номери, які кілька разів змінюють один одного протягом програми. Найпоширеніший запит при організації свята – пінна вечірка. Примітно, що така розвага однаково цікава представникам різних вікових груп.

  Особливістю пінних шоу є їхня універсальність – організувати таку розвагу можна як усередині приміщення, так і на відкритому майданчику. Концентрований розчин, з якого в генераторі створюється піна, не має запаху, не залишає плям на одязі, безпечний при контакті зі шкірою, тому використання його в закритих просторах є безпечним. При цьому піна має досить високу щільність, власну вагу, що не дозволяє їй моментально розлітатися від вітру при використанні просто неба. Очевидно, що генератор піни – одне із найнеобхідніших придбань в івент-індустрії.

  Генератори піни – види та особливості використання

  Даний вид додаткового обладнання представлений на ринку великим асортиментом - виготовляються як компактні мініатюрні моделі, так і потужні гармати, які за лічені хвилини можуть наповнити піною велику площу. Обладнання відрізняється за масою технічних параметрів, які обов'язково потрібно врахувати під час вибору:

  • габарити;
  • вага;
  • потужність;
  • обсяг виходу піни;
  • консистенція піноматеріалу.

  Багато професійних моделей дозволяють регулювати обсяг виходу піни. Це дуже зручно, тому що розширює можливості для використання – один і той самий агрегат підійде як для роботи в невеликому залі, так і на стадіоні.

  При виборі важливо ознайомитися з рекомендаціями виробника щодо рідини, що використовується, а також технічними характеристиками, які визначають можливість і комфорт використання в різних умовах:

  • тип харчування;
  • вимоги до харчування;
  • споживана потужність;
  • обсяг резервуару для рідини;
  • продуктивність;
  • час безперебійної роботи.

  Замовити піногенератор для шоу з потрібними техніко-експлуатаційними характеристиками можна на нашому сайті showmarket.ua. Вся технічна інформація наведена в описі до представлених у каталозі моделей. Якщо залишаться питання – телефонуйте, і наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на них.

  ShowMarket – тільки якісні генератори піни за доступною ціною

  Будь-яке обладнання для івент-індустрії завжди поділяється на аматорське, напівпрофесійне, професійне. Це дозволяє кожному покупцю підібрати ідеальний агрегат залежно від потреб. Ціна перших, природно, буде набагато нижчою за останні, але варто розуміти, що аматорські піногенератори мають малу продуктивність, тому не можуть вирішувати складні професійні завдання. Відповідно, від бажання заощадити в такий спосіб варто відмовитися.

  Фахівці інтернет-магазину ShowMarket завжди допоможуть визначитися, яку саме апаратуру потрібно придбати для того, щоб вкладені кошти виправдали себе, а робота техніки не викликала нарікань. В асортименті представлені генератори піни з наступним типом роботи:

  • водоспад - встановлюються на піднесенні, тому що піна після утворення падає вертикально вниз;
  • гармата – можуть встановлюватись у будь-якому місці, оскільки піна викидається з апарата горизонтально вгору і після цього осідає на землю.

  Доставка здійснюється по Україні транспортними компаніями "Делівері", "Нова пошта".

  Читати ще