Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Пюпітри

  Пюпітр металевий SOUNDKING DF013B

  Ціна:

  + 110 грн бонус

  1 104 грн

  Пюпітр - SOUNDKING DF014B

  Ціна:

  + 140 грн бонус

  1 397 грн

  Пюпітр - GATOR FRAMEWORKS GFW-MUS-2000

  Ціна:

  + 192 грн бонус

  1 923 грн

  Стійка для ноутбука KB-D20 Athletic

  Ціна:

  + 234 грн бонус

  2 341 грн

  Пюпитр Gravity NS411

  Ціна:

  + 284 грн бонус

  2 844 грн

  Пюпитр Gravity NS-ORC 1L

  Ціна:

  + 433 грн бонус

  4 328 грн

  Пюпітр складний ROCKSTAND RS10000B

  Ціна:

  + 33 грн бонус

  329 грн

  Пюпітр навчальний JB sound BS-1

  Ціна:

  + 46 грн бонус

  463 грн

  Пюпітр Kool Sound BS-10

  Ціна:

  + 60 грн бонус

  596 грн

  Пюпітр металевий JB sound BS 6

  Ціна:

  + 66 грн бонус

  658 грн

  Пюпітри – маст-хев для музикантів

  Багато сучасних аксесуарів, які використовують люди, безпосередньо або опосередковано пов'язані з музикою, відносяться до найновіших винаходів. Але є серед них справжні динозаври. Один із них – пюпітр. Ця зручна підставка, яка сьогодні використовується професіоналами та аматорами в усьому світі, набула свого нинішнього вигляду та функціоналу на рубежі 14-15 століть, коли в Старому світі стало набирати популярності оркестрове виконання складних та тривалих музичних творів. Це не було досконалою новинкою. Музиканти просто запозичили ідею католицької церкви, де подібної форми підставки під Святе Письмо різних конфігурацій використовувалися орієнтовно з кінця 11 століття.

  Примітно, що зовні сучасні пюпітри мало чим відрізняються від перших прототипів. Змінився матеріал виготовлення, додалися деякі експлуатаційні ноу-хау, але загалом виріб зберіг первинний зовнішній вигляд. У Середньовіччі і сьогодні необхідність їх використання пояснюється значними розмірами нотних видань та необхідністю повністю звільнити руки для гри на інструменті.

  Види та особливості сучасних пюпітрів

  Конструктивно моделі дуже прості. Вони є вертикальною або напіввертикальною плавною похилою площиною з горизонтальною підставкою-упором внизу. Це спільні риси всім видів. Далі починаються відмінності щодо використання. Пюпітри бувають:

  • підлоговими;
  • настільними;
  • навісними.

  Останні кріпляться безпосередньо на інструмент, стійку мікрофона. У професійній сфері вони використовуються нарівні з підлоговими, які мають вертикальну трубчасту ніжку, на яку кріпиться основа. Опора може бути цільною чи телескопічною. Останній варіант найбільш зручний, тому що розширюються можливості для застосування – конструкція регулюється по висоті за лічені хвилини, тому будь-де для будь-якого музиканта буде зручною. Всі пюпітри обертаються навколо осі без втрати стійкості. Це дуже зручно у концертному використанні. Також регулюється кут нахилу підставки. Це можна робити навіть однією рукою. Купити якісний зручний пюпітр можна в інтернет-магазині ShowMarket.

  Якому матеріалу виготовлення віддати перевагу?

  Дерево. Багато років саме воно було єдиним матеріалом, з якого робили підставки для нот. Такі моделі були масивними, важкими, тому були виключно стаціонарними. У сучасних реаліях життя музиканта з частими виїздами на приватні заходи, гастролями цей варіант є неприйнятним. Тому виробники стали віддавати перевагу полегшеним металевим сплавам, пластику підвищеної міцності. Обидва ці матеріали дозволяють зробити конструкцію пюпітра розбірною. За лічені хвилини пюпітри можна зібрати, і вони стають компактними для зручного транспортування. Дерев'яні моделі не зникли повністю – вони використовуються як стаціонарні, але здебільшого у приватних будинках та квартирах для додаткового декору кімнат, де вони встановлені.

  Професійні моделі сучасних пюпітрів мають вдосконалену конструкцію. Найбільш затребувані - з вбудованим підсвічуванням з автономним живленням. На ніжці таких виробів є бокси для різних дрібниць, які можуть знадобитися музикантові під час виступу. Напівпрофесійні, аматорські моделі простіше, але і коштують вони набагато дешевше. У каталозі сайту showmarket.ua можуть знайти чудовий варіант новачки та профі. Доставка здійснюється по всій Україні. Оплата можлива будь-яким зручним способом.

  Читати ще