Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Стійки для колонок

  Амбушюр AKG 3103Z23010

  Ціна:

  + 37 грн бонус

  366 грн

  Амбушюр AKG EarPadK26P

  Ціна:

  + 44 грн бонус

  439 грн

  Перехідник типа " Вудка" X-SSP PU-01 Топ продаж

  Перехідник типа " Вудка" X-SSP PU-01

  Ціна:

  + 48 грн бонус

  480 грн

  Стійка-перехідик SAT-1 Athletic

  Ціна:

  + 50 грн бонус

  504 грн

  Стійка-перехідник SAT-3 Athletic

  Ціна:

  + 56 грн бонус

  560 грн

  Кріплення RCF ACTTPMA

  Ціна:

  + 114 грн бонус

  1 143 грн

  Стійка акустична 4all Audio SSF-1 Топ продаж

  Стійка акустична 4all Audio SSF-1

  Ціна:

  + 119 грн бонус

  1 194 грн

  Стійки для звукового обладнання – чи потрібні вони?

  Крутий якісний багаторівневий об'ємний звук – ось вимога, яка насамперед пред'являється до музичних колективів, організаторів різних шоу, концертів та інших заходів. На щастя, досягти ідеального результату та потрібного звукового ефекту стало значно легше з появою спеціального звукового обладнання. Але недостатньо просто купити дорогу професійну, напівпрофесійну акустику і просто десь, якось її встановити. Щоб використовувати потужний потенціал на повну, потрібно розмістити звукове обладнання на потрібній висоті під необхідним кутом нахилу.

  Як же це зробити на виїзному заході, концерті просто неба? Звичайно, купити спеціальні аксесуари – стійки для звукового обладнання. Багато колективів-початківців ігнорують це важливе придбання, оскільки вважають це зайвою тратою коштів. В результаті – не можуть досягти якісного звучання навіть найдорожчої апаратури, остання швидко приходить у непридатність, оскільки є незахищеною від механічної вібрації при використанні. А це головний ворог чутливої ​​техніки.

  Різновиди стійок для акустики

  Перше відмінність – матеріал виготовлення. На сьогодні використовується три варіанти:

  • дерево;
  • сталь;
  • композитні сплави.

  Дерев'яні стійки – це більше про естетику та химерність. У більшості випадків вони використовуються в невеликих приватних аматорських студіях, для встановлення звукового обладнання в будинку, квартирі. На сцені, відкритому концертному майданчику, зустріти їх практично неможливо. На зміну дереву прийшла сталь та композити.

  Сталеві моделі – це про вічне. Вони справді невбиваються навіть за умови постійного інтенсивного експлуатаційного навантаження. Щоправда, є й мінуси – висока вартість, схильність до процесів корозії, велика вага. Саме останній фактор часто є причиною відмови від купівлі сталевих стояків для звукового обладнання. Якщо передбачається його постійне переміщення (гастролі, приватні виступи) для транспортування стійок доведеться наймати бригаду вантажників. Але вони – найкращий вибір для статичної інсталяції у студії звукозапису, нічному клубі. Довгостроковість служби та комфорт використання – гарантовані.

  Стійки для звукового обладнання з композитних сплавів – це моделі, що найчастіше купуються. Вони мають мінімальну вагу, швидко складаються до компактних розмірів, стійкі до іржі, забезпечують відмінну стійкість акустичним системам, добре пригнічують коливання від механічної вібрації. При цьому мають цілком доступну вартість. Підібрати хорошу модель можна у каталозі сайту showmarket.ua.

  ShowMarket – найкращий вибір стійок для звукового обладнання

  В асортименті інтернет-магазину ShowMarket представлені стійки для:

  • мікрофонів;
  • сабвуферів;
  • колонок;
  • мікшерів;
  • моніторів і не лише.

  До замовлення доступні аксесуари двох типів:

  • рекові;
  • монтажні.

  У продажу є зручні моделі на колесах для простоти переміщення, з шипами на кінчиках ніжок для міцного зчеплення з твердим покриттям для підлоги.

  При виборі важливо врахувати такі фактори, як призначення аксесуарів, їхня вага та стійкість. У разі виникнення запитань звертайтесь до менеджерів інтернет-магазину ShowMarket. Вони нададуть всю інформацію, що цікавить, допоможуть підібрати модель і оформити замовлення.

  Читати ще