Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Стійки для гітар

  Підставка під гітару-X-SSP-005

  Ціна:

  + 38 грн бонус

  378 грн

  Гітарная стійка GIT-4A Athletic

  Ціна:

  + 41 грн бонус

  405 грн

  Гітарна стійка GIT-4U Athletic

  Ціна:

  + 41 грн бонус

  405 грн

  Гітарна стійка GIT-4E Athletic

  Ціна:

  + 42 грн бонус

  420 грн

  Гітарна стійка GIT-5 Athletic

  Ціна:

  + 45 грн бонус

  448 грн

  Стійки для гітар

  Гітара – один із найпопулярніших струнних щипкових музичних інструментів. Її можна побачити не лише в руках професійних музикантів, а й аматорів. У багатьох будинках та квартирах є ці інструменти. Відповідно, у відповідальних власників часто виникає питання про зберігання – як це робити правильно, зручно та безпечно для інструменту. Фахівці чудово знають про те, що обійтися без спеціальних аксесуарів не вийде. А от любителі іноді не усвідомлюють важливість покупки такого спеціального пристрою, як стійка для гітари.

  Цей спеціальний аксесуар є виробом спеціальної форми, який не займає багато місця, зате забезпечує можливість зручного та безпечного зберігання інструменту. На ринку моделі представлені широкою різноманітністю, їхня вартість сильно відрізняється залежно від класу – професійного чи аматорського. Придбати можна як доладну модель, так і монолітну. Обидва варіанти зручні та практичні. Вибір варто ґрунтуватись на особливостях використання інструменту та цілях придбання. У будь-якому разі інвестиція себе виправдає.

  Види стійок для гітар

  У продажу можна знайти вироби універсального типу, які дають змогу використовувати з гітарами різного типу (бас, електро, акустика), а також моделі, призначені для певного типу. Перший варіант буде цікавий покупцям, які вже мають кілька видів інструментів або планують їх придбання. Якщо ж є одна акустична гітара і в перспективі немає планів її замінювати на іншу, варто розглядати індивідуальні підставки.

  За типом конструкції стійки для гітар можуть бути:

  • А-подібними;
  • рейковими;
  • трубчастими.

  За місцем установки розрізняють підлогові та настінні (підвісні) варіанти.

  Одна стійка може бути призначена для розміщення одного, двох або декількох інструментів. Професійні музиканти, спеціалізовані магазини використовують для зберігання та безпечного транспортування інструменту багатоярусні настінні моделі. Це дозволяє заощаджувати корисний простір та акуратно зберігати гітари без ризику пошкоджень.

  Окрему категорію представляють складні конструкції. Це маст-хев для гастрольних турів. Моделі компактні, легко розкладаються та складаються. При цьому вирізняються стійкістю, надійністю. При акуратному використанні рухомий механізм стане головним болем (за умови, що він виготовлений з якісного матеріалу).

  Матеріал виготовлення стійок для гітар.

  Незалежно від того, в якій площині передбачається зберігання інструменту (горизонтальної або вертикальної), при виборі аксесуарів завжди варто звертати увагу на матеріал виготовлення. На сьогодні для цього використовується:

  • дерево – підходить для домашнього використання та збереження приємного зовнішнього вигляду інтер'єру;
  • пластик – легкий, органічно чистий, але недостатньо міцний;
  • алюміній – легкий, стійкий до деформації, дії вологи, але з низькою стійкістю до ударів;
  • сталь - найміцніший, надійніший, але важкий і дорогий.

  Вибір матеріалу завжди ґрунтується на особливостях передбачуваного використання. Якщо передбачається часте транспортування, краще вибрати легкий і надійний алюміній, який не боїться вологи. Якщо йдеться про організацію студії чи магазину, варто віддати перевагу надійній зносостійкій сталі.

  Додатковий елемент, який підвищує зручність використання та забезпечує збереження інструменту – захисні накладки. Вони виготовляються з м'якого еластичного матеріалу, що запобігає появі подряпин та інших пошкоджень деки, корпусу гітари. При частому використанні це дуже важливо.

  Читати ще