Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Стійки для світлового обладнання

  Т-подібна ферма для АС X-SSP T-BAR - 1,5 m Топ продаж

  Т-подібна ферма для АС X-SSP T-BAR - 1,5 m

  Ціна:

  + 62 грн бонус

  623 грн

  Т-подібна ферма для АС BIG T-BAR - 1,5 m Топ продаж

  Т-подібна ферма для АС BIG T-BAR - 1,5 m

  Ціна:

  + 99 грн бонус

  993 грн

  Стійка для світлових приладів BIG LS-209 Топ продаж

  Стійка для світлових приладів BIG LS-209

  Ціна:

  + 964 грн бонус

  9 639 грн

  Одинарна т-подібна стійка JB sound LS 10 Топ продаж

  Одинарна т-подібна стійка JB sound LS 10

  Ціна:

  + 171 грн бонус

  1 706 грн

  Стійки для світлового обладнання

  Професійна шоу-програма для клубу, масштабний концерт просто неба, невеликий індивідуальний захід (весілля, день народження, ювілей та ін.) – всі ці події сьогодні мають на увазі використання великої кількості спеціальної техніки. Вона дозволяє зробити програму насиченою і справді незабутньою. Важливу і чи не найоб'ємнішу частину техніки є світловим обладнанням. Саме воно дозволяє не лише створити достатнє освітлення приміщення або відкритого майданчика, але й у процесі виступу доповнювати його крутими світловими ефектами.

  Правильне якісне світло – це перше, що монтується на стаціонарній чи тимчасовій сцені. У більшості артистів воно власне, оскільки дозволяє досягти найкращого ефекту від виступу. Відповідно, доводиться турбуватися не лише про акуратне транспортування, а й про правильний монтаж на місці. Найчастіше освітлювальні прилади різного виду встановлюються на височини. Але зручна опора у потрібному місці не завжди. Тому без покупки таких додаткових аксесуарів, як стійки для світлового обладнання, неможливо обійтися.

  Види стійок для світлового обладнання

  Техніка для шоу постійно вдосконалюється, тому кількість освітлювальних приладів зростає. Відповідно, для їх встановлення не може використовуватись одна універсальна стійка. Навіть за умови проведення заходу у невеликому приміщенні світло необхідно монтувати у кількох його точках для створення крутого візуалу. На щастя, ринок галузі наповнений найрізноманітнішими варіантами аксесуарів для інсталяції світла, тому можна легко підібрати потрібний за вимогами і технічними параметрами різновид.

  На сайті showmarket.ua представлені моделі стійок для освітлювальних приладів наступної форми:

  • П-подібні;
  • Т-подібні;
  • ланцюгові лебідки;
  • перекладини.

  Також в інтернет-магазині ShowMarket можна купити професійні та дуже затребувані сьогодні фермові конструкції павільйонного (з опорами на землю, підлогу) та підвісного (на лебідках) типу. При виборі слід враховувати клас виробу – побутовий або професійний. Від цього залежать не лише фінансові витрати на придбання (останні дорожчі), а й розрахункове навантаження на виріб. Аматорські моделі елементарно не витримають великих за вагою професійних багатофункціональних освітлювальних приладів, тому спроба таким чином заощадити призведе до фатального результату. Техніка просто впаде і буде безнадійно зіпсована.

  Додаткові нюанси під час вибору моделей

  Як матеріал виготовлення стійок для освітлювальних приладів використовується виключно метал. Але це не означає, що всі моделі мають однакові експлуатаційні характеристики, а також можуть витримувати ідентичне навантаження. Ці показники залежать від виду металу та його товщини. Полегшені моделі стояків – це найчастіше побутовий варіант. Для професіоналів підійдуть більш важкі та міцні вироби.

  Наступний важливий момент – наявність спеціального зовнішнього покриття. І справа тут не так у візуалі, як у наявності захисту від агресивних чинників навколишнього середовища. Якщо передбачається використання установок на вуличних сценах, просто неба, необхідно розглядати моделі з наявністю захисного покриття від вологи, корозії металу. Коштуватимуть вони не набагато дорожче, а ось термін експлуатації стане помітно довшим.

  Менеджери інтернет-магазину ShowMarket завжди готові відповісти на будь-які питання покупців та допомогти у виборі оптимального за характеристиками та вартістю варіанта.

  Читати ще