Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Стійки для клавішних інструментів

  Клавішна стійка KB-6EX Athletic

  Ціна:

  + 78 грн бонус

  780 грн

  Клавішна стійка SOUNDKING DF041

  Ціна:

  + 97 грн бонус

  972 грн

  Клавішна стійка SOUNDKING DF031

  Ціна:

  + 101 грн бонус

  1 014 грн

  Клавішна стійка SOUNDKING DF029

  Ціна:

  + 111 грн бонус

  1 112 грн

  Клавішна стійка SOUNDKING DF030

  Ціна:

  + 144 грн бонус

  1 436 грн

  Клавішна стійка SOUNDKING DF032

  Ціна:

  + 148 грн бонус

  1 483 грн

  Стійка для клавіш BIG KS-405

  Ціна:

  + 164 грн бонус

  1 644 грн

  Стійка для клавіш BIG KS-407 Топ продаж

  Стійка для клавіш BIG KS-407

  Ціна:

  + 193 грн бонус

  1 928 грн

  Rapid Desk Gravity KS-RD1

  Ціна:

  + 284 грн бонус

  2 844 грн

  Стійки для клавішних інструментів

  Клавішні інструменти – це різновид музичного сценічного обладнання. Практично на всіх сучасних заходах використовують портативні електронні пристрої. Вони набагато компактніші, легші, ніж класичне піаніно та фортепіано. Відповідно, їх простіше транспортувати, встановлювати та демонтувати. При цьому якість звуку, його варіативність не поступається класичним видам. Як бонус музиканти можуть створювати складні багаторівневі музичні доріжки. Але для використання цієї зручної багатофункціональної техніки потрібно купити стійку для клавішних інструментів.

  Професіонали та любителі, які постійно використовують портативні клавіші, чудово знають про те, наскільки важлива та необхідна в роботі хороша зручна стійка. Цей конструктивно простий виріб дозволяє повністю віддатися музиці і не турбуватися про те, що інструмент може впасти або його тривале використання принесе дискомфорт. Враховуючи популярність портативних клавішних інструментів, виробники наповнили ринок різноманітними видами стійок. Це дозволяє кожному підібрати модель відповідно до особистих вимог та уподобань.

  Популярні види стійок для портативних клавішних інструментів

  Комфорт під час створення музики та можливість повністю сконцентруватися на процесі – ось запорука успіху виступу будь-якого клавішника. При цьому не важливо – це соло чи ансамбль. Саме стійка покликана його забезпечити. Сучасні моделі добре продумані, зручні у використанні. Як основні матеріали виготовлення використовується метал і дерево. Майже всі види стійок для портативних кнопок - трансформери. Це дуже підвищує комфорт використання. Моделі компактно складаються, що полегшує транспортування, зберігання.

  Фахівці рекомендують вибирати вироби з телескопічними ніжками. Така конструкція на відміну від статичної дозволяє швидко змінити висоту моделі для гри сидячи, стоячи. Телескопічний механізм у ніжках також вирішує проблему підбору виробів щодо зростання музиканта, оскільки висота може бути індивідуально відрегульована. На сайті showmarket.ua можна замовити такі види стійок для клавішних інструментів:

  • двоярусні;
  • багатоярусні;
  • колони;
  • столи;
  • z-подібні;
  • x-подібні;
  • XX-подібні.

  Також зручний затребуваний варіант серед професійних музикантів – комбіновані моделі для встановлення клавіш та ноутбука.

  ShowMarket – стійки для клавішних інструментів від надійних виробників

  Коли рішення щодо матеріалу виготовлення, форми, типу конструкції прийнято, варто подумати про такі характеристики, як:

  • стійкість;
  • швидкість та простота складання, установки;
  • власна вага.

  Все це в комплексі визначає надійність виробу та комфорт його використання. Вага та компактність у складеному вигляді особливо важливі для людей, які планують активно транспортувати модель. Але при цьому варто пам'ятати: дуже легка стійка для клавішних інструментів може просто не витримати вагу професійного обладнання.

  Інтернет-магазин ShowMarket пропонує своїм покупцям моделі від найкращих світових виробників за прийнятними цінами. У нас можна замовити стійки від:

  • Aria;
  • Athletic;
  • BIG;
  • Hammond;
  • Numark;
  • Maxtone і не лише.

  Доставка здійснюється у всі міста України. Терміни залежать від вибраного перевізника та віддаленості регіону.

  Читати ще