Графік роботи:
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
10:00 - 17:00
Вихідний
Вихідний

  Стійки для барабанів

  Хай-хет замок - MAXTONE 42

  Ціна:

  + 28 грн бонус

  276 грн

  Декоративне кільце - Ahead HCG4

  Ціна:

  + 42 грн бонус

  422 грн

  Декоративне кільце - Ahead HBR4

  Ціна:

  + 42 грн бонус

  422 грн

  Декоративне кільце - Ahead HCP4

  Ціна:

  + 42 грн бонус

  422 грн

  Декоративне кільце - Ahead HW6

  Ціна:

  + 43 грн бонус

  432 грн

  Декоративне кільце - Ahead HCP6

  Ціна:

  + 47 грн бонус

  473 грн

  Декоративне кільце - Ahead HCB6

  Ціна:

  + 47 грн бонус

  473 грн

  Декоративне кільце - Ahead HCG6

  Ціна:

  + 47 грн бонус

  473 грн

  Декоративне кільце - Ahead HBR6

  Ціна:

  + 48 грн бонус

  477 грн

  Стійки для барабанів

  Ударні інструменти – найдавніші та найпоширеніші по всьому світу музичні інструменти. З плином століть їх затребуваність та актуальність анітрохи не знизилися. Майже всі сучасні жанри музики передбачають використання різних видів ударних інструментів. При віртуозній грі різні види барабанів можуть створювати складні та неймовірно красиві мелодії. Крім таланту і постійних репетицій, важливу роль як звук, що відтворюється, відіграє і додаткове обладнання. Найбільш затребуваний аксесуар серед ударників – стійки для барабанів.

  З назви зрозуміло, що ці додаткові елементи потрібні для встановлення барабанної установки в будь-якому місці. Сьогодні один барабан у професійних та аматорських виступах практично ніколи не використовується. Застосовуються багатокомпонентні установки, кожен елемент яких повинен стояти в певному місці під правильним кутом нахилу щодо барабанщика. Саме це забезпечують стійки для ударних. Вони представлені безліччю моделей, які підбираються індивідуально в залежності від потреб.

  Які бувають стійки для барабанів?

  Усі варіанти, що існують на ринку, можна умовно розділити на дві великі групи – індивідуальні стійки і рами. Останній варіант широко використовується у професійних колективах. Конструкція є повним набором моделей всілякої конфігурації, який швидко збирається в компактну раму. Рами дозволяють змінювати кількість ударних, їхнє розташування в залежності від програми виступу. Відрізняються зносостійкістю, компактністю у зібраному вигляді. Останнє дуже важливе в умовах роботи на невеликих сценах.

  Індивідуальні стійки дуже затребувані серед музикантів-початківців, а також у напівпрофесійних колективах, у яких немає необхідності у великій кількості аксесуарів через малу кількість інструментів. Вони представлені такими різновидами:

  • прямі;
  • журавлі.

  Перші – найпримітивніші та недорогі. Другі мають складнішу конструкцію, оскільки обладнані механізмом фіксації 2-3 рухомих елементів під потрібним кутом. Обидві модифікації сьогодні комплектуються ніжками із телескопічним механізмом. Це позбавляє необхідності підбору моделей по зростанню. Висота регулюється вручну дуже швидко.

  ShowMarket – хороші стійки для барабанів за доступною ціною

  Вартість стійок під барабанні установки дуже відрізняється. Багато в чому прайс залежить від складності конструкції та виду ударних, для яких призначений конкретний виріб (малий барабан, хай-хет, тарілка, том, пед). Не останнє значення має й матеріал виготовлення. Найчастіше це багатокомпонентні полегшені металеві сплави. Але зустрічаються у продажу і моделі із пластику підвищеної міцності. Останні привертають увагу доступною вартістю та невеликою власною вагою. Але все ж таки метал – це поки краще рішення, тому що він більш міцний і зносостійкий.

  Професійні ударники знають, що стійки – це витратний матеріал, адже аксесуари досить часто виходять із ладу. Причина не завжди криється в поганій якості моделі. Велике значення має експлуатаційне навантаження та інтенсивність використання. Вібрація та ударна сила під час гри – ось головні вороги не лише тарілок, а й стійок. Відповідно, барабанщикам варто мати на прикметі інтернет-магазин, в якому можна вигідно купити стійки для барабанів. ShowMarket – це те, що потрібно. Великий асортимент, приємні ціни, швидка доставка по Україні, зручна форма оплати – ось сукупність причин, через які варто вибрати саме нас.

  Читати ще